×

Doda świętuje rozwód. Piosenkarka wyprawiła huczną imprezę z limuzyną

Doda świętuje rozwód. Celebrytka nie ukrywa radości z powodu zakończenia związku małżeńskiego z Emilem Stępniem. Z okazji rozstania wyprawiła huczną imprezę. W towarzystwie największych, polskich gwiazd balowała na ulicach Warszawy.

Impreza rozwodowa

Rozstanie Doroty Rabczewskiej z Emilem Stępniem bez wątpienia było jednym z największych skandali tego roku. Nikt nie spodziewał się, że producent filmowy dzięki, któremu piosenkarka miała możliwość wejść do świata kinematografii posiada na swoim koncie tak wiele występków.

Najpierw na jaw wyszły nie do końca jasne interesy męża gwiazdy. Później w sieci pojawiły się szokujące treści rozmów Stępnia z modelkami i aktorkami, w których mężczyzna proponował dziewczynom perwersyjny seks w zamian za możliwość zrobienia kariery. Na domiar złego okazało się, że Doda przypłaciła depresją swój związek z producentem filmowym. Ostatecznie medialne burze pomiędzy małżonkami zakończył rozwód. Po ogłoszeniu wyroku Doda poinformowała o tym fakcie internautów.

Nie dałam wczoraj znać, bo jednak przeżyłam swój rozwód bardziej niż myślałam i musiałam to przetrawić w samotności. Dziękuję sądowi za poprowadzenie sprawy sprawnie i w pełnym szacunku. Dziękuje Emilowi za wspólnych 5 lat, prywatnych i zawodowych.

Piosenkarka postanowiła uczcić zmianę, która zaszła w jej życiu i z tej okazji wyprawiła huczną imprezę w jednym z warszawskich klubów. Na zabawę Doda przyjechała wypożyczoną na tę okazję limuzyną. Na zamieszczonych w sieci zdjęciach było widać, że gwiazda bardzo cieszy się z odzyskanej wolności. Aby wyrazić swoją radość weszła nawet na dach samochodu i odważnie pozowała do zdjęć.

Na tzw. „divorce party” nie zabrakło koleżanek piosenkarki, które współpracowały wraz z nią przy „Dziewczynach z Dubaju”, będących produkcją byłego już męża Dody. W zabawie uczestniczyła m.in. Maria Sadowska oraz aktorki z filmu, Olga Sawicka i Kasia Sawczuk. Na tę niezwykłą okazję Doda ubrała się w przyciągającą wzrok sukienkę mini z trenem. Na głowie z kolei, nosiła diadem z napisem „divorce”. Po zdmuchnięciu świeczek z rozwodowego tortu gwiazda ruszyła w tany wraz ze swoimi towarzyszkami imprezy.

Doda świętuje rozwód
Instagram
Doda świętuje rozwód 2
Instagram

Doda świętuje rozwód

Doda skrupulatnie zaplanowała przebieg całej imprezy. Na długo przed rozpoczęciem zabawy poinformowała media o tym, że organizuje „divorce party”. W związku z tym, gdy podjechała na dachu limuzyny przed klub, fotoreporterzy już czekali, aby zrobić jej zdjęcia. Gwieździe tak bardzo zależało na nagłośnieniu rozwodu, że nie wahała się marznąć w króciutkiej sukience na lodowatej powierzchni samochodu.

Oprócz tego, piosenkarka relacjonowała wydarzenia w mediach społecznościowych. Jej obserwatorzy na Instagramie mieli możliwość śledzić minuta po minucie wszystkie szczegóły, które miały miejsce podczas zabawy. Celebrytka otwarcie mówiła, że cieszy się z rozstania z Emilem Stępniem.

Był czas na smutki, był czas na refleksje, a teraz jest czas, żeby zamknąć pewien etap i bawić się.

Na zdjęciach widać, że piosenkarka nie szczędziła pieniędzy na „divorce party”. Zadbała o to, aby wystrój oraz jedzenie wyglądały w pełni „instagramowo”.

Doda świętuje rozwód 3
Instagram
Doda świętuje rozwód 4
Instagram
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Instagram, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij