×

Emil Stępień proponował seks modelkom? Doda przestrzega młode aktorki!

Podobno wiadomości Emila Stępnia trafiały do pięknych modelek z Instagrama. Miał im proponować udział w swoim filmie, ewentualnie… seks. Wciąż nie wiadomo jednak, czy nagranie krążące od kilku dni w sieci mówi prawdę.

Wiadomości Emila Stępnia

Na filmiku, który trafił do serwisu YouTube widać screeny, mające pochodzić od kobiet do których pisał mąż Dody. Według informacji autora, niektóre wiadomości były wysyłane zanim małżeństwo się rozpadło. Producent filmowy miał podkreślać w wiadomościach urok odbiorczyń wiadomości oraz zachęcać je do udziału w filmie. Później w filmiku możemy przeczytać kolejne wiadomości dotyczące seks-spotkań.

Doda odpowiedziała krótko w tej sprawie i rozgraniczyła sprawy prywatne, od spraw biznesowych:

W kwestii biznesowej: Premiera „dziewczyn z Dubaju”,z angielską wersją „Girls to buy” jesienią tego roku. MOJE PRYWATNE DECYZJE NIE SĄ promocją filmu 🤦🏼‍♀️Po raz kolejny jednak podkreślam:w naszej spółce jesteśmy 50/50 , ja zajmuję się produkcją kreatywną i marketingiem, a za Finanse i administracje biurową odpowiada mój mąż Emil Stępień.

Dodatkowo na InstaStory Doda nie ukrywała, że cała sytuacja mocno ją wykańcza:

Chciałabym się raz na zawsze odciąć od tej całej sytuacji, która ma miejsce w internecie i tych pytań, które są kierowane na moje ręce w związku z tym filmem mojego męża, który krąży. Ja naprawdę jestem w niezbyt dobrej kondycji fizycznej, a chciałaby wystąpić w sobotę dla moich fanów i na tym się skupić. Po to złożyłam papiery rozwodowe pół roku temu, żeby nie łączyć mnie z decyzjami prywatnymi mojego męża, o czym sam pisał. Już nie pracujemy razem, jak się okazało. Proszę was, nie chcę brać za to odpowiedzialności. Nie mam siły.

Poniżej możecie zobaczyć całościowe treści rzekomych wiadomości. Zaskakujące jest to, że są pisane na różnych platformach, a sam język nie należy do wyrafinowanych. Czy to faktycznie wiadomości wysyłane przez Emila Stępnia czy może próba wzbudzenia kontrowersji?

Portal Pomponik postanowił w tej sprawie skontaktować się z samym zainteresowanym, czyli Emilem Stępniem. Producent filmowy powiedział tylko, że sprawa została zgłoszona już do prokuratury.

Małżeństwo Dody

Piosenkarka przestrzega także potencjalne aktorki, aby uważały na „prywatne rozmowy w kwestiach angażu”. W rozmowie z „Pomponikiem” wprost powiedziała, że nie ma kontaktu z mężem:

Nie mam kontaktu z mężem, a informacje, które do mnie docierają, są szokujące. Podczas mojej pracy przy filmie nigdy takie procedury nie miały miejsca i apeluję do wszystkich młodych, początkujących aktorek, by umawiały się tylko i wyłącznie na profesjonalne castingi w obecności kierownika castingu, reżysera i producenta, tak jak to było w przypadku »Dziewczyn z Dubaju«. Po skończeniu promocji »Dziewczyn z Dubaju« moje ścieżki zawodowe z Emilem Stępniem zakończą się. Teraz jednak wspólnie bierzemy odpowiedzialność za premierę filmu, któremu poświęciłam ostatnie dwa lata jako producent kreatywny

Po wielu różnych partnerach wydawało się, że Dorota Rabczewska w końcu znalazła tego idealnego. Ślub był perfekcyjny, dużo radości, miłości i uśmiechów. Doda i producent filmowy oraz biznesmem Emil Stępień wzięli ślub 14 kwietnia 2018 roku. Dwa lata później zaczęły się pojawiać pierwsze informacje, że w małżeństwie nie dzieje się najlepiej.

Kurtyna showbiznesu i sztucznych uśmiechów upadła, gdy w czerwcu 2021 roku Doda ogłosiła, że się rozwodzi. Od tego czasu zdawkowo informuje na temat swojego rozwodu, nie chce mieszać sfery prywatnej z zawodową. Jednakże pewne jest to, że rozwód potrwa jeszcze wiele miesięcy. Redakcja „Faktu” ustaliła, że minie jeszcze kilka miesięcy nim ruszy rozprawa sądowa. Jak podaje tabloid:

Tej sprawie nie został jeszcze nadany termin rozprawy. Patrząc na to, że teraz sąd w Warszawie rejestruje rozprawy na przyszły rok, są nikłe szanse, że jeszcze w 2021 roku Doda i Emil spotkają się na rozprawie rozwodowej. Prawdopodobna data to pierwszy kwartał 2022 roku.

Aż dziwnym trafem wiadomości wyciekły kilka dni po tym, jak opublikowano trailer filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Niezwykły przypadek…

Źródła: gwiazdy.wp.pl, www.kozaczek.pl, www.onet.pl, https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,27492383,szybki-rozwod-to-nie-ten-przypadek-doda-i-emil-stepien-jeszcze.html
Fotografie: YouTube, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij