×

Doda pokazała tatuaż fana. I zaatakowała byłego męża

Doda pokazała tatuaż fana, który postanowił wyrazić swoje uwielbienie dla niej na własnym ciele. Nie obyło się bez złośliwości pod adresem byłego męża. Dlaczego?

Kłopotliwe tatuaże

Doda i jej pierwszy mąż Radosław Majdan, kiedy jeszcze się kochali, postanowili uczcić swoją miłość tatuażami.  Wtedy jeszcze byli pewni, że będzie trwała wiecznie… Piosenkarka wytatuowała sobie na przedramieniu imię ukochanego po hebrajsku, na dodatek z błędem, on zaś zdecydował się na jej portret na bicepsie. Kiedy ich miłość się wypaliła, w popłochu przerabiał Dodę na starego Indianina.

Rabczewska zaś początkowo zmodyfikowała hebrajski napis „kocham Radek” w taki sposób, tak, by zmienił się w „nieśmiertelność” pisaną po hindusku, aż w końcu postanowiła pozbyć się tatuażu na dobre.

Doda pokazała tatuaż fana

Trudno odgadnąć, dlaczego napis zaczął jej przeszkadzać dopiero kilkanaście lat po rozwodzie. Być może wreszcie zrozumiała, że Radek jest szczęśliwy u boku Małgorzaty i całkowicie stracił zainteresowanie poprzednią żoną, która przez wiele lat po rozwodzie kokietowała go niejasną sugestią, że może jeszcze się zejdą. To doświadczenie najwyraźniej nadal boli, bo Doda znów nie ominęła okazji do tego, by wbić szpilę byłemu mężowi.

Ostatnio zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie tatuażu z jej podobizną, które na własnym ciele wykonał jej fan. Opatrzyła je komentarzem zawierającym wyraźny przytyk pod adresem Radosława:

Jak wam się podoba tatuaż mojego fana ze mną i tytułem mojej piosenki? Będzie z tego Indianin?

Jak myślicie? Kąśliwe komentarze kiedyś się skończą?

Źródła: www.plotek.pl, www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij