×

Doda od dwóch lat próbuje usunąć tatuaż: „To jest ból, no ale głupota boli”

Doda usuwa tatuaż, który jest pozostałością po związku z Radosławem Majdanem. Oboje zrobili sobie na przedramionach „dziary”, które miały przypominać im o miłości. Doda proces usuwania pamiątki po związku zaczęła w 2017 roku, ale napis na ręce jest nadal widoczny.

Doda usuwa tatuaż po związku z Radosławem Majdanem

Rabczewska i Majdan przypieczętowali swój związek nie tylko przysięgami małżeńskimi. Na przedramionach zrobili sobie napisy w języku hebrajskim. Warto przypomnieć, że wielu specjalistów językowych twierdziło, że ich tatuaże są zrobione z błędem gramatycznym. Chodzi oczywiście o słynne „kochać Radek” i „kochać Dorota”. Po rozstaniu Doda zmodyfikowała tatuaż na napis „nieśmiertelność”, ale ostatecznie postanowiła pozbyć się go całkowicie.

Doda usuwa tatuaż już od dwóch lat

W piątek poinformowała fanów, że właśnie jest po kolejnej sesji usuwania pamiątki po związku z Majdanem. Cały proces zajmuje bardzo dużo czasu, bo Doda zaczęła go jeszcze w połowie 2017 roku, jednak tatuaż dalej jest widoczny. Nie pomaga nawet tuszowanie go kryjącym podkładem.

Rabczewska ostrzega fanów

Dzisiejszy zabieg pozbywania się pamiątki po związku z Majdanem, Doda skomentowała w bardzo wymowny sposób:

Powiem Wam tak, to jest taki ból, no ale głupota boli – wiadomo. Dziesięć razy zastanówcie się nad tatuażami i mowie Wam to ja

Może w tym przypadku rzeczywiście warto posłuchać Dody i zastanowić się porządnie zanim postanowimy się wydziarać.

Popełniliście kiedyś taki błąd jak Doda?

Może Cię zainteresować

zamknij