×

Ma 26 lat i 600 tatuaży. Modelka wytatuowała nawet gałki oczne, przez co oślepła

Ma 26 lat i 600 tatuaży. Australijska modelka tak kocha modyfikacje ciała, że nic nie jest jej w stanie powstrzymać przed kolejnymi. Gdy wytatuowała sobie gałki oczne, straciła wzrok na trzy tygodnie. Ale szybko pochwaliła się fanom kolejnym tatuażem.

Ma 26 lat i 600 tatuaży

Amber Luke to modelka, pochodząca z Brisbane w Australii. Ma dopiero 26 lat, a jej ciało już pokrywa 600 tatuaży. Zajmują one 98 proc. powierzchni ciała młodej kobiety. Mogłoby się zatem wydawać, że więcej tatuaży Amber już nie zmieści… ale modelka się nie poddaje.

Niedawno kobieta wytatuowała sobie gałki oczne na niebiesko.

Ten bardzo ryzykowny zabieg skończył się źle. Amber straciła wzrok na trzy tygodnie. Uskarżała się także na silny ból, który porównywała do „wcierania odłamków szkła w oko”.

Ale nawet to nie było w stanie skutecznie zniechęcić Amber. Zdeterminowana kobieta wkrótce po tym wróciła do salonu tatuażu, a opuściła go z tatuażem twarzy, który zaczyna się na czole, a kończy nad ustami.

Wydała ponad 120 tys. dolarów

O tym, że australijska modelka kocha nie tylko tatuaże, świadczą inne modyfikacje ciała, którym się poddała. Kobieta powiększyła piersi i wszczepiła implanty w pośladki. Wypełniła sobie policzki i usta, wstawiła srebrne zęby, a także spiłowała kły, by przywodziły na myśl wampira. Poddała się także zabiegowi rozszczepienia języka i dokonała korekty uszu, by nadać im spiczasty wygląd.

Luke twierdzi, że dotychczasowe modyfikacje kosztowały ją ponad 120 tys. dolarów (czyli ok. pół miliona złotych)! Ale na tym z pewnością nie koniec.

Amber ma wielu fanów, spotyka się jednak również z wieloma krytycznymi uwagami. Niektórzy uważają, że młoda kobieta zniszczyła sobie życie, a w dodatku nie jest w stanie się powstrzymać przed kolejnymi modyfikacjami ciała.

26-latka nie przejmuje się krytyką i konsekwentnie wciela w życie kolejne swoje pomysły.

Zrobię, co zechcę. To moja twarz

– ucina krótko, gdy ktoś próbuje jej radzić, by chociaż twarz oszczędziła.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Actuality (@actualityit)

Źródła: www.o2.pl, www.se.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij