Fani podejrzewają, że Doda jest ciężko chora. Artystka w końcu przerwała milczenie

Kilka dni temu pisaliśmy, że fani Dody zaczęli niepokoić się o stan zdrowia artystki. Wszystko przez zdjęcia, na których wydawała im się jeszcze szczuplejsza niż zawsze. Piosenkarka postanowiła w końcu zabrać głos na ten temat.

Doda ciężko chora?

Od kilku dni fani Dody spekulują, czy ich idolka nie jest chora. Niektórzy byli wręcz pewni, że z jej zdrowiem dzieje się coś bardzo niedobrego. Wszystko dlatego, że na jej kontach w mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, na których artystka wygląda o wiele szczuplej niż zazwyczaj.

Fani podejrzewają, że Doda jest ciężko chora. Artystka w końcu przerwała milczenieUdostępnijFani podejrzewają, że Doda jest ciężko chora. Artystka w końcu przerwała milczenieUdostępnij

Artystka zabrała głos

Doda postanowiła w końcu odpowiedzieć na obawy i przypuszczenia, które pojawiły się w sieci. Na swoim instastories opublikowała krótki filmik i zdjęcie. Na pierwszym widać, że staje na wagę, która pokazuje 53,1 kilograma. Co oznacza, że mieści się w normie, choć znajduje na granicy. Przy wzroście 169 centymetrów Rabczewska powinna ważyć od 53 do 71 kg.

Fani podejrzewają, że Doda jest ciężko chora. Artystka w końcu przerwała milczenieUdostępnij

Na kolejnym zdjęciu widać, że apetyt artystce także dopisuje. Znajduje się na nim talerz pełen hiszpańskich przysmaków, które Doda zamierza spałaszować.

Fani podejrzewają, że Doda jest ciężko chora. Artystka w końcu przerwała milczenieUdostępnij

Całe szczęście!

Źródło: instagram.com | Fotografie: instagram.com