×

„Despacito” usunięto z YouTube. Piosenka miała ponad 5 miliardów wyświetleń!

W muzycznym świecie dziś zawrzało! Hit ‚Despacito’, który podbił serca miliardów ludzi, został dziś usunięty z YouTube. Utwór Luisa Fonsiego pobił rekord oglądalności. Od stycznia 2017 roku obejrzało go ponad 5 miliardów ludzi!

Cyberprzestępcy nie śpią

Okazało się, że za wszystko odpowiedzialny jest atak hakerski. W komunikatach, które pojawiły się zamiast znanych hitów pojawiły się teksty: „Free Palestine” („Wolna Palestyna”) i „Hacked by Kuroi’sh & Prosox”. Natomiast tuż przed usunięciem największego hitu ostatnich lat pojawiło się zdjęcie, na którym widać kilkuosobową grupę, patrzącą w obiektyw i trzymającą broń. Z serwisu zniknęły także piosenki takich artystów jak Selena Gomez, Taylor Swift, Calvin Harris, Drake czy Shakira.

Sytuacja została opanowana

Na szczęście administratorzy YouTube/VEVO opanowali sytuację i przywrócili hit ubiegłego lata. Klip ma tyle samo odsłon, co przed atakiem. Autorzy z całą pewnością na chwilę wstrzymali oddech, ale sytuacja została opanowana. Dla rozluźnienia przypominamy hit, do którego na pewno jeszcze wiele razy zatańczymy w te wakacje.

Polecane

Może Cię zainteresować