×

Demi Moore i Bruce Willis na kwarantannie. Po 20 latach od rozwodu znowu razem!

Demi Moore i Bruce Willis na kwarantannie razem?! Po 20 latach od rozwodu byli małżonkowie pozostają najlepszymi przyjaciółmi. Czas przymusowej izolacji spędzają razem, w towarzystwie dwóch córek i ich chłopaków. Na zdjęciu opublikowanym przez Tallulah widać szczęśliwą rodzinę ubraną, z psami włącznie, w identyczne pasiaste piżamy.

Historia 13-letniego małżeństwa

Demi Moore i Bruce Willis poznali się w lipcu 1987 roku na premierze filmu „Zasadzka”, w którym żadne z nich nie grało. Ślub wzięli zaledwie cztery miesiące później. W sierpniu 1988 roku na świat przyszła ich pierwsza córka, Rumer, a kolejne dwie w odstępach trzech lat.

Demi i Bruce byli w tamtym czasie najgorętszą parą Hollywood. Fotoreporterzy towarzyszyli im na każdym kroku, a tabloidy rozpisywały się o ich życiu. Krążyło na ich temat wiele plotek, między innymi o rzekomej zazdrości o kariery, a także ta, że pochłonięci pracą nie mają dla siebie czasu.

Swoją drogą, Willis też lubił dolać oliwy do ognia, ogłaszając na przykład, że nie ma na świecie takiej kobiety, z którą byłoby warto spędzić całe życie. W czerwcu 1998 roku ogłosili separację. Jak z perspektywy czasu ujawnił aktor, ich problemy zaczęły się co najmniej dwa lata wcześniej. Winą za zniszczone małżeństwo obarczył… tabloidy.

Rozwód pary orzeczono w 2000 roku. Kilka tygodni później, w wywiadzie dla Rolling Stone, aktor powiedział:

Nawet w normalnych okolicznościach trudno jest utrzymać związek, a nasze małżeństwo przez cały czas było tematem plotek.

Demi Moore i Bruce Willis na kwarantannie

Rzadko kiedy byłym małżonkom udaje się pozostać w przyjaznych relacjach. Wydaje się jednak, że Moore i Willis należą do wyjątków. Mało tego, są tak zaprzyjaźnieni, że spędzają razem czas przymusowej izolacji.

Ich córka Tallulah opublikowała na Instagramie zdjęcie, z którego jasno wynika, że wszyscy razem świetnie bawią się w domu. Demi, Bruce, ich dwie córki, ich narzeczeni i psy pozują do zdjęcia w identycznych pasiastych piżamach.

Przy okazji można zauważyć, że dla Demi czas jakby się zatrzymał.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

chaotic neutral

Post udostępniony przez tallulah (@buuski)

Źródła: www.dailymail.co.uk, www.instagram.com, www.instagram.com
Fotografie: instagram.com (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować