×

Dawid Narożny oświadczył się Joasi na wizji! Przerwano transmisję LIVE

Dawid Narożny zasłynął przy współpracy z zespołem „Piękni i Młodzi”. Jest jednym z najpopularniejszych wokalistów disco-polo. Po burzliwym rozstaniu z byłą żoną, zaczął karierę solową.

Dawid Narożny oświadczył się na wizji

Dawid i Magdalena Narożni byli małżeństwem 7 lat. W czerwcu 2019 r. ogłosili jednak, że ich drogi się rozchodzą. Dawid od dwóch lat w nowym związku. Jego ukochana Joasia sprawia, że jest najszczęśliwszym facetem na ziemi.


Para w zeszłym roku przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. O tym, że związek jest poważny, świadczy wspólnie kupione mieszkanie. Aktem notarialnym pochwalił się artysta na swoim Instagramie.

Przerwana transmisja na żywo…

Podczas transmisji na żywo, Dawid zaskoczył fanów i swoją ukochaną. Pojawił się w jego rękach bukiet czerwonych róż i pudełko z pierścionkiem. Zawołała Joasię, która stałą za kadrem kamery.

Przerywamy transmisję, bo mamy ważny komunikat. Brakuje mi rąk ale przy tej fajnej okazji chciałbym się oświadczyć swojej partnerce także chodź Asiu do nas. Jezu nigdy tego nie robiłem stresuję się jak nie wiem co. ASIA CZY TY WYJDZIESZ ZA MNIE?

Może Cię zainteresować