×

Pedofil został skazany za molestowanie 11-latki. Kolega z celi sam wymierzył mu karę

Kilka dni temu pracownicy zakładu karnego w Jackonville na Florydzie dokonali makabrycznego odkrycia. W jednej z cel znaleźli ciało Davida Oseasa Ramireza. Mężczyzna odsiadywał wyrok za pedofilię.

Zamordowany przez kolegę z celi

Amerykańskie media donoszą, że David Oseasa Ramirez w 2013 roku został skazany na dożywocie za to, że wykorzystał 11-letnią dziewczynkę. Według ustaleń śledczych 65-latek został zamordowany przez swojego współwięźnia – 43-letniego Paula Dixona. Ten z kolei odsiadywał wyrok za morderstwo.

Między dwoma mężczyznami miało dojść do sprzeczki, a w konsekwencji do bójki. W pewnym momencie Dixon miał wepchać głowę 56-latka do muszli klozetowej i utopić go.

Najgroźniejsi i najbardziej brutalni przestępcy

Obaj przestępcy znajdowali się w celi na najwyższym piętrze więzienia, na którym to przebywali najbardziej brutalni więźniowie. Wszystko widział ich trzeci kolega z celi, jednak odmówił zeznawania w tej sprawie. Sam oskarżony również nie chciał rozmawiać ze śledczymi.

„Skrzywdził dziecko”

Ken Jefferson, który jest analitykiem kryminalnym w rozmowie z „Newsweekiem” tak skomentował tę sprawę:

Kiedy mężczyźni idą do więzienia oskarżeni o skrzywdzenie dziecka, nie mają tam spokoju. Muszą stale się pilnować i mieć nadzieję, że zaprzyjaźnią się z kimś, kto będzie ich strzegł i chronił

Może Cię zainteresować

zamknij