×

Aktor oburzony żałobą po śmierci Adamowicza. Jednak jego wpis szybko znika z Facebooka

Dariusz Kordek jest aktorem teatralnym i filmowym, jest także prezenterem telewizyjnym i piosenkarzem. Możecie go kojarzyć z roli w serialu telewizyjnym „W labiryncie”. Do najsłynniejszego występu mężczyzny należy rola Kuby Bergera, przyjaciela tytułowego bohatera w „Krollu” Władysława Pasikowskiego.

Oburzenie aktora

Jak już wszyscy wiemy, tragiczny atak Stefana W. na prezydenta Gdańska w trakcie trwania finału WOŚP zakończył się śmiercią Adamowicza. Cały naród pogrążony w żałobie opłakiwał Pawła. Andrzej Duda ogłosił żałobę narodową, która trwała od 18 stycznia (od godziny 17:00) do 19 stycznia (do godziny 19:00). W tym czasie odwołano wszelkie imprezy masowe, koncerty i spektakle. I z tym nie do końca mógł pogodzić się Dariusz Kołek:

Kochani, kolejna żałoba narodowa odebrała pracę wielu artystom! W zeszłym tygodniu odwołano Cudowną Terapię w Wejherowie, w Warszawie i Bodo Musical w Nowej Soli. Współczuję wszystkim osieroconym, ale beztroska polityków w ustalaniu zasad życia publicznego jest wyrazem ich przekonania o swojej wszechwładzy! Nie ma na to zgody! – napisał na Facebooku

Cały wpis:

facebook.com

Kiedy sprawą zainteresowali się internauci i media, aktor usunął post…

Jednak nie zapominajmy, że to, co pojawi się w internecie, już z niego nie zniknie. Wpis Darka zaczęli żywo krytykować jego obserwatorzy ??

Nie spodziewałem się po człowieku kultury takich słów. Przykra sprawa

Jako aktor jest Pan mierny, teraz skreślił się pan jako człowie

A wy po czyjej stronie się opowiadacie?

Polecane

Może Cię zainteresować