×

Danuta Martyniuk kiedyś. Żona Zenka była ponętną brunetką

Danuta Martyniuk kiedyś – wiecie jak wyglądała? Jak się okazuje, wiele osób wciąż nie ma pojęcia o tym, że żona Zenka Martyniuka ponad 2 dekady temu wystąpiła w teledysku jego zespołu! Miała wówczas 34 lata. Patrząc na nią, śmiało można powiedzieć, że mogłaby zrobić karierę modelki.

Małżeństwo niemal idealne!

Zenek i Danuta Martyniuk uchodzą za najlepiej dobraną parę w polskim show-biznesie. Małżeństwo pobrało się 4 lutego 1989 roku w kościele Matki Bożej z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim i do tej pory jest razem. Trzeba przyznać, że to wcale niepopularne zjawisko wśród gwiazd. Para doczekała się syna Daniela oraz wnuczki Laury. Od dawna mówi się o wielkiej miłości jaką darzy się ta dwójka. Co więcej, gwiazdor zadedykował swojej ukochanej już wiele przebojów, w tym popularny utwór „Sonet dla miłości.

Kiedyś w rozmowie z „Dobrym Tygodniem” opowiedział odrobinę więcej na temat jego związku z Danusią. Wyznał wówczas, że żona jest dla niego wielkim wsparciem i najlepszym doradcą:

Zazwyczaj się jej radzę i pytam, jeśli mam jakiś dylemat. Najczęściej decyzje dotyczące domu czy naszego życia podejmujemy wspólnie

W tym samym wywiadzie zdradził również, jak spędza teraz czas z żoną. Opowiedział o ich wspólnej pasji:

Lubię porządki w obejściu, koszenie trawy, sadzenie kwiatów, podcinanie roślin, drzew. Kiedy wracam z trasy, głównie tym się zajmuję. Razem z żoną chętnie to robimy. Można powiedzieć, że ogrodnictwo to nasza pasja. Mamy na obrzeżach Białegostoku domek i często go odwiedzamy

danuta martyniuk kiedyś
Instagram

Danuta Martyniuk kiedyś

Jak się okazuje, niewiele osób wie o tym, że małżeństwo wystąpiło wspólnie w teledysku. Kojarzycie jeden z największych hitów Zespołu Akcent pt. „Gwiazda”? W tym czasie Danuta miała 34 lata. Imponowała wtedy smukłą sylwetką. W dodatku podkreśliła swoje ponętne kształty obcisłą czarną sukienką. Z kolei długie czarne włosy dodawały jej jeszcze więcej seksapilu. Trudno uwierzyć w to, że wciąż tak mało osób wie, że to właśnie żona Zenka pojawia się w tym klipie.

danuta martyniuk kiedyś 2
YouTube

Poniżej możecie zobaczyć cały teledysk

Może Cię zainteresować

zamknij