×

Danuta Martyniuk dostanie własny program? Przykuła uwagę producentów TVP

Danuta Martyniuk dostanie własny program? Ponoć żona piosenkarza disco polo ma na to spore szanse. Kobieta spodobała się polskim producentom TVP.

Król i jego królowa

Pani Danuta jak dotąd raczej chowała się w cieniu sławnego męża. Ale gdy tylko pojawiała się z nim na różnego rodzaju imprezach, jej obecność zawsze była szeroko komentowana. A kreacje pani Danuty robiły prawdziwą furorę.

Zainteresowanie Danutą Martyniuk zdecydowanie wzrosło po premierze filmu „Zenek”, opowiadającym m.in. historię miłości Danuty i jej przyszłego męża.

Para jest z sobą od ponad 30 lat.

Kocha modę

Przy okazji oficjalnej premiery filmu o życiu sławnego męża, okazało się, że i żona świetnie się czuje w blasku fleszy. Ponoć reporterzy pokochali panią Danutę. Z wzajemnością.

Żona Martyniuka twierdzi, że czerwone dywany ją peszą, ale tego wieczoru zrobiła wyjątek. Chętnie pozowała do zdjęć i udzielała wywiadów.

Prawdziwą furorę zrobiła kreacja sławnej żony. Pani Danuta pojawiła się na premierze w złotej sukni z plisami i rozszerzonymi rękawami. Stylizacja pani Danuty zebrała o lepsze recenzje niż sam film…

Danuta Martyniuk dostanie własny program?

Pani Danuta nie ukrywa, że uwielbia zakupy w luksusowych butikach i lubi otaczać się drogimi przedmiotami.
Po buty lubi latać do USA, natomiast torebki kupuje w Brukseli. Na premierę filmu „Zenek”, pani Danuta zabrała torebkę Louis Vuitton za 11 tysięcy złotych.

Czyżby gust żony Martyniuka został doceniony?

Okazuje się, że Martyniuk przykuła uwagę polskich producentów TVP, którzy docenili jej zalety i widzą ją w roli prowadzącej show. Jak twierdzi tygodnik „Rewia”, Danuta Martyniuk miałaby poprowadzić program dla „dojrzałych kobiet”.

W programie udział wzięłyby kobiety chętne, by podzielić się z widzami swoją historią.

Czy żona króla disco polo zdecyduje się na telewizyjną karierę? Trzeba przyznać, że pani Danuta mogłaby sporo powiedzieć na temat udanej metamorfozy…

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Facebook.com, Twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij