×

Panna Młoda karmiła piersią dziecko przed ołtarzem w czasie ślubu. Zdjęcia opublikowano w sieci

Temat karmienia piersią wydaje się być bardzo kontrowersyjny, mimo że sama czynność jest zupełnie naturalna. Wszystko przez wątpliwości dotyczące tego, czy wypada to robić w miejscach publicznych czy też nie.

Danielly Katsue to 24-latka z Brazylii, która jest zwolenniczką karmienia piersią wszędzie. Nawet w kościele przed ołtarzem, w czasie własnego ślub…

Fotografka, Monica Carvalho, która udostępniła zdjęcia z tej niezwykłej sesji zdjęciowej na początku miała trochę wątpliwości.

Jednak po pewnym czasie stwierdziła, że powinna je udostępnić, bo przecież ludzie muszą uznać coś takiego za piękne. Według niej niemożliwym było, aby mogło być inaczej…

Nie pomyliła się!

Większość komentarzy pod zdjęciem była bardzo pochlebna. Spora część internautów przychyliła się do twierdzenia, że każda mama ma prawo do karmienia swojego dziecka bez względu na czas oraz miejsce.

Jednak pojawiły się także i głosy, że jest to nieodpowiednie miejsce oraz niewłaściwy czas na taką czynność. Niektórzy twierdzili nawet, że jest to po prostu próba zwrócenia na siebie uwagi.

A Wy co o tym myślicie?

Polecane

Może Cię zainteresować