×

Żona Daniela Martyniuka urodziła. Ich córeczka otrzymała piękne imię

No i stało się! Synowa Zenka Martyniuka urodziła. Na świecie pojawiła się córeczka Ewelina i Daniela. Syn króla disco polo opublikował zdjęcia ze sali szpitalnej, gdzie siedzi przy łóżku żony i swojego nowo narodzonego dziecka. Przy okazji żartuje sobie z taty, jakoby ten miałby go wysłać na leczenie do Stanów Zjednoczonych. Miejsce szpitala oznaczył jako Arizona w USA, czym wyśmiał pomysł ojca.

Daniel śmiał się i pokazywał żonę, która ewidentnie nie chciała, aby jej wizerunek tuż po porodzie był upubliczniany. Zasłaniała się ręką i prosiła męża, aby wyłączył nagrywanie

Na jednym z filmów Daniel przekomarza się, że córka będzie nazywać się Noemi, ale w tle słychać Ewelinę, która mówi, że dziecko będzie nosić imię Laura.

Jak na Daniela przystało, zaczął mówić więcej niż powinien…

Chciałbym też powiedzieć, że Noemi nie urodziła się 13 lutego, a 12. Także jesteśmy już razem. Ja częściowo przepraszam Ewelinę, a wy nie macie pojęcia, jaka jest naprawdę prawda. Ewelina mi pewnych rzeczy nie wytłumaczyłam, ale was to tak naprawdę nie powinno interesować. A pewnie około 20 milionów ludzi w Polsce jara zielsko i będzie sobie jarać.

Po odwiedzinach u Eweliny oczywiście nie zamierzam jechać do jej rodziców. Natomiast zgodni z Eweliną byliśmy co do umieszczenia zdjęcia i filmu, ale jest pewna osoba, pani Bogusia. Jak zwykle jej nic nie pasuje i doprowadziła do kłótni. Może tak ktoś jej coś przetłumaczy?

W czasie dziwnego wywodu Daniela, jego żona próbowała doprowadzić do tego, aby przestał mówić

Dało się wyłapać jej słowa: „Dobra, skończ już”. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak doszło do tego, że po tak medialnej sprawie, udało się tym młodym ludziom dojść do porozumienia. Gratulujemy narodzin dziecka i życzymy Malutkiej dużo zdrowia.

Wygląda na to, że teraz Daniel będzie dodawać coraz więcej zdjęć i filmów

Może Cię zainteresować