Kategorie Gwiazdy

Żona Daniela Martyniuka urodziła. Ich córeczka otrzymała piękne imię

No i stało się! Synowa Zenka Martyniuka urodziła. Na świecie pojawiła się córeczka Ewelina i Daniela. Syn króla disco polo opublikował zdjęcia ze sali szpitalnej, gdzie siedzi przy łóżku żony i swojego nowo narodzonego dziecka. Przy okazji żartuje sobie z taty, jakoby ten miałby go wysłać na leczenie do Stanów Zjednoczonych. Miejsce szpitala oznaczył jako Arizona w USA, czym wyśmiał pomysł ojca.

Daniel śmiał się i pokazywał żonę, która ewidentnie nie chciała, aby jej wizerunek tuż po porodzie był upubliczniany. Zasłaniała się ręką i prosiła męża, aby wyłączył nagrywanie

Na jednym z filmów Daniel przekomarza się, że córka będzie nazywać się Noemi, ale w tle słychać Ewelinę, która mówi, że dziecko będzie nosić imię Laura.

Żona Daniela Martyniuka urodziła. Ich córeczka otrzymała piękne imię

Jak na Daniela przystało, zaczął mówić więcej niż powinien…

Chciałbym też powiedzieć, że Noemi nie urodziła się 13 lutego, a 12. Także jesteśmy już razem. Ja częściowo przepraszam Ewelinę, a wy nie macie pojęcia, jaka jest naprawdę prawda. Ewelina mi pewnych rzeczy nie wytłumaczyłam, ale was to tak naprawdę nie powinno interesować. A pewnie około 20 milionów ludzi w Polsce jara zielsko i będzie sobie jarać.

Po odwiedzinach u Eweliny oczywiście nie zamierzam jechać do jej rodziców. Natomiast zgodni z Eweliną byliśmy co do umieszczenia zdjęcia i filmu, ale jest pewna osoba, pani Bogusia. Jak zwykle jej nic nie pasuje i doprowadziła do kłótni. Może tak ktoś jej coś przetłumaczy?

Żona Daniela Martyniuka urodziła. Ich córeczka otrzymała piękne imię

W czasie dziwnego wywodu Daniela, jego żona próbowała doprowadzić do tego, aby przestał mówić

Dało się wyłapać jej słowa: „Dobra, skończ już”. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak doszło do tego, że po tak medialnej sprawie, udało się tym młodym ludziom dojść do porozumienia. Gratulujemy narodzin dziecka i życzymy Malutkiej dużo zdrowia.

Żona Daniela Martyniuka urodziła. Ich córeczka otrzymała piękne imię

Wygląda na to, że teraz Daniel będzie dodawać coraz więcej zdjęć i filmów