×

Mężczyźni wyciągnęli ją z domu i publicznie skatowali. Nie mieli żadnych skrupułów…

W jaką stronę zmierza świat, w którym można skatować drugiego człowieka tylko dlatego, że jest innego wyznania czy ma inne preferencje seksualne? Czy naprawdę ludzie muszą zachowywać się gorzej od zwierząt?

42-letnia Dandara dos Santos doświadczyła czegoś okrutnego i obrzydliwego… Grupa mężczyzn z jej rodzinnej wioski wyciągnęła ją na siłę z domu i zaczęła kopać. Po chwili zaczęli używać do tego desek i innych przedmiotów. Celowali w głowę, aby bolało jeszcze bardziej…

Wszystko z powodu tego, że Dandara była osobą o odmiennej tożsamości płciowej niż ta, która wynikała z jej narządów rodnych. Urodziła się mężczyzną, ale czuła się kobietą. Nie odpowiadało to mieszkańcom z rodzinnej wioski w Brazylii, którzy w końcu postanowili w brutalny sposób zareagować.

Nie tylko wymierzali jej ciosy, ale kopali, pluli i wyzywali. Błagała o to, aby przestali, ale oni nie mieli zamiaru. Śmiali się i mówili, że kobieta zaraz umrze. Niestety tak też się stało… Napastnicy pobitą i bezradną kobietę rzucili na taczkę i pojechali w ustronne miejsce, aby dokonać najgorszej zbrodni.

Zbrodnia sama w sobie była makabryczna, a jeszcze ktoś odważył się całe zdarzenie nakręcić i film umieścić w sieci. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby zrobić coś tak potwornego?!

Sprawą morderstwa zajęła się policja. Inspektor, Damasceno, powiedział:

Zatrzymaliśmy sześć osób, które są bezpośrednio powiązane z tą zbrodnią. Film po raz pierwszy został rozpowszechniony wśród grup LGBT, które zgłosiły to na policję.

Brak słów, aby móc wyrazić to, co czuje się, gdy słyszy się o podobnych historiach, gdzie człowiek jest w stanie odebrać życie innemu i to w dodatku z premedytacją…

Może Cię zainteresować

zamknij