×

Dance Dance Dance: Stankiewicz wkurzyła Muchę i odpadła z programu. „Nie kumam tego!”

Dance Dance Dance: Stankiewicz wkurzyła Muchę i odpadła z programu. Kontrowersje wokół tanecznego show nie cichną. Chodzi o relację jurorki Anny Muchy i uczestniczki programu, Kasi Stankiewicz. Aktorka po premierowym odcinku postanowiła w dość oryginalny sposób przeprosić piosenkarkę za wcześniejszą opinię. Ta jednak straciła chęć do dalszego udziału w programie.

Dance Dance Dance: Stankiewicz wkurzyła Muchę i odpadła z programu

Anna Mucha jako jurorka Dance Dance Dance nie pozostawiła suchej nitki na Kasi Stankiewicz. Jej słowa były tak mocne, że na aktorkę wylała się fala negatywnych komentarzy.

Mucha podczas nagrywania premierowego odcinka zadała pytanie piosenkarce m.in o powód jej wystąpienia w tanecznym show:

Chciałabym wiedzieć, po co jesteś w tym programie? Nie mam poczucia, żebyś była zaangażowana na sto procent w to, co robisz. Zrzuć z siebie maskę, zacznij wyciskać z siebie siódme poty.

Kasia z trudem powstrzymywała wtedy łzy.

Kasia Stankiewicz miała dość programu

W drugim odcinku Anna Mucha chciała się zrehabilitować i przyznała, że za ostro potraktowała uczestniczkę. Widać, że chciała ją przeprosić, ale zrobiła to dość niefortunnie. Kasia nie wiedziała, czy jurorka się z niej nabija, czy mówi szczerze. W oczach piosenkarki znów pojawiły się łzy. Wszyscy dostrzegli, że bardzo przeżywa swój udział w programie i krytykę ze strony jurorki.

Anna Mucha chciała rozładować atmosferę:

Kaśka, przynajmniej dwa bezsenne wieczory spędziłam po tym, co się wydarzyło w zeszłym tygodniu… Pomyślałem sobie, że każdy z nas ma jakieś ograniczenia, czy to fizyczne, psychiczne, czy jakiekolwiek. Pomyślałam sobie, że ty tańczysz tak, jak ja śpiewam.

Po tych słowach jurorka zaczęła śpiewać „Ona tańczy dla mnie”, oczywiście fałszując. Następnie kazała Kasi ocenić swój śpiew, ale ta stwierdziła, że tego nie zrobi.

Anna Mucha była oburzona

Kiedy Kasia Stankiewicz wraz z siostrą odpadły w drugim odcinku, piosenkarka nie kryła radości. Niezmiernie zdenerwowało to Annę Muchę, która spodziewała się innej reakcji.

Jak powiedziała po zakończeniu drugiego odcinka Dance Dance Dance:

Widziałaś co robiła? Nie kumam tego. Jestem autentycznie zawiedziona. Jest mi przykro. Mam poczucie, że przede wszystkim Kasia, oddała udział w tym programie walkowerem. Spodziewałam się zupełnie innych emocji. Gry fair play. Spodziewałam się tego, że będę miała fighterów

Co sądzicie o całej sprawie? Kto zachował się nie w porządku?

Źródła: www.telemagazyn.pl, vod.tvp.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować