×

Raper pokazał zdjęcia z sesji ciążowej. Mężczyzna spodziewa się dziecka?

Raper pokazał zdjęcia z sesji ciążowej. Zasugerował wszystkim, że spodziewa się dziecka. W ten sposób chce wypromować swoją nową płytę. Spokojnie. Nie jest w rzeczywistości w ciąży. To wszystko to jedynie fotomontaż. Sam artysta podkreśla, że nowy album, to jego dziecko. Jak podoba Wam się ten pomysł?

Raper pokazał zdjęcia z sesji ciążowej. Spodziewa się dziecka? Nic z tych rzeczy…

17 września będzie miała miejsce premiera debiutanckiego albumu Lil Nasa X, który nosi nazwę „Montero”. W związku z tym 22-letni raper wpadł na pomysł, aby wypromować album kontrowersyjną sesją zdjęciową. Trzeba przyznać, że niektórych może ona wprawić w konsternację, niewątpliwie jednak artysta podąża z duchem czasu…

Raper wziął udział w ciążowej sesji zdjęciowej. I to nie byle jakiej! Na zdjęciach możemy zobaczyć go z brzuszkiem i pięknym wiankiem z kwiatów na głowie. Muzyk podkreśla, że wpadł na taki pomysł, kiedy po raz pierwszy wysłuchał piosenki Megan Thee Stallion „Dolla Sign Slime”. W rozmowie z z „People” zdradził:

Pomyślałem: „O mój Boże, to jest niesamowite”, więc natychmiast zadzwoniłem do mojej stylistki. Zareagowała w następujący sposób: „Wow, te kropki idealnie się łączą. Twój album. Twoje dziecko”. Rzeczywiście traktowałem ten projekt jak dziecko, dlatego zdecydowałem się na sesję ciążową

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MONTERO (@lilnasx)

Nowa płyta to jego dziecko!

Zdjęciami z sesji ciążowej pochwalił się w swoich mediach społecznościowych. Oto jak podpisał fotografie:

NIESPODZIANKA! Nie mogę uwierzyć, że w końcu to ogłaszam. Moja mała pociecha „MONTERO” pojawi się 17 września 2021 roku

Przypomnijmy tylko, że pod koniec sierpnia inny raper – Drake na swoim Instagramie zamieścił wpis ze zdjęciem, na którym możemy dostrzec kobiety w ciąży. W ten sposób chciał wypromować swoje nowe wydawnictwo „Certified Lover Boy”. Lil Nasa X natychmiast zareagował na ten post. Zamieścił bardzo podobny post. Jednak na jego fotografii możemy zobaczyć, nie kobiety w ciąży, a mężczyzn.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MONTERO (@lilnasx)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MONTERO (@lilnasx)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MONTERO (@lilnasx)

Źródła: edition.cnn.com, www.pudelek.pl, 4fun.tv
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij