×

Dagmara Kaźmierska wzruszająco o synu: „Co moje życie warte byłoby bez Ciebie?”

Dagmara Kaźmierska wzruszająco o synu. „Królowa życia” opublikowała szczery wpis. Przy okazji pochwaliła się również osiągnięciami Conana i odpowiedziała na złośliwe komentarze.

Zaczyna dorównywać Magdzie Gessler

Można ją kochać albo nienawidzić, ale ciężko przejść obok niej obojętnie. Dagmara Kaźmierska tryska energią, a ci, którzy są blisko niej, na pewno nie mogą narzekać na brak wrażeń.

Chociaż wiele osób się spodziewało, że „Królowe życia” znikną z anteny już po pierwszym sezonie, stacja TTV emituje już 10. sezon programu. Dotychczas Dagmara Kaźmierska, mimo swojej kryminalnej przeszłości, była jego niekwestionowaną królową.

Fanów „kupiła” m.in. swoją szczerością. Kaźmierska otwarcie mówi o nielegalnych interesach, w jakie była uwikłana w przeszłości. Nie wstydziła się również przyznać do odsiadki w więzieniu. Może właśnie dzięki temu widzowie darzą ją ogromną sympatią.

Okazuje się, że „królowa” zaczyna dorównywać zasięgami w sieci samej Magdzie Gessler, która od lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Kto wie, może już niedługo „królowa” TTV prześcignie „królową” TVN-u?

Dagmara Kaźmierska wzruszająco o synu

Kaźmierska ma cięty język, ale gdy kocha, to kocha na zabój. Jest bardzo oddana swojej rodzinie i przyjaciołom, a przede wszystkim synowi. Z Conanem łączy ją niezwykle silna więź.

Dagmara wielokrotnie powtarzała, że relacja z synem jest dla niej podstawą, co można zaobserwować na Instagramie Kaźmierskiej i Conana. Królowa wspiera syna, broni go i nie ukrywa, że jest z niego bardzo dumna, choć czasem nie szczędzi mu gorzkich uwag.

Tym razem Kaźmierska dodała na Instagramie wpis, w którym zdobyła się na szczere wyznanie i odpowiedziała na złośliwe uwagi pod adresem Conana.

Conanek łajzo moja niedobra. Kocham Cię całym moim czarnym sercem. Co moje życie warte byłoby bez Ciebie? Dumna jestem z egzaminów! Jesteś kozak! Oby tak dalej Synu. A dla tych niektórych złośliwych maluczkich – DAJ WAM BOŻE TAK MĄDREGO DZIECKA JAK MOJE!

– napisała Kaźmierska w charakterystycznym dla siebie stylu.

Conan niedawno dostał się na medycynę i jest dumą mamy.

Moja małpka MONCHICHI. Chwalić się drogimi ciuchami, autami czy innymi przyziemnymi dobrami to taki płytkie. Ale pochwalić się Synem, który dostał się na dobre studia to już coś. Z wielką dumą oznajmiam Wam, że Conanek dostał się na medycynę

– poinformowała jakiś czas temu w mediach społecznościowych.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować