×

Czy będzie kolejny sezon „Królowe życia”? Dagmara Kaźmierska odpowiada!

Czy będzie nowy sezon „Królowe życia”? Program TTV cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony widzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy jego bohaterów. Dagmara Kaźmierska odpowiada, czy będą kolejne odcinki.

Niewątpliwy hit stacji

„Królowe życia” to jeden z najbardziej popularnych programów telewizji polskiej. Kamery rejestrują, jak uczestnicy reality show spędzają wolny czas. Bohaterowie „Królowych życia” są niezwykli, bajecznie bogaci i uwielbiają stawiać na swoim. Nic więc dziwnego, że widzowie z zapartym tchem śledzą ich losy i nie mogą doczekać się kolejnych odcinków.

W ciągu kilku ostatnich lat show przed ekrany przyciągnęło ogromną rzeszę fanów, a także wypromowało wiele barwnych osobowości. Niekwestionowaną gwiazdą jest Kaźmierska, która występuje w towarzystwie swojego ukochanego syna Conana i dwójki przyjaciół. Jacek i Edzia z „Królowe życia”, bo o nich mowa, próbują dotrzymać kroku szalonej Dagmarze.

W poprzednim sezonie widzowie szczególnie kibicowali Edzi, która wyczekiwała przyjścia na świat dziecka. W show pojawiła się także zupełnie nowa osobowość – Asia. Jak się dowiedzieliśmy, kobieta uwielbia luksus i „wielkie” pieniądze, ale najważniejsza na świecie jest dla niej córka.

Czy będzie nowy sezon „Królowe życia”?

Do tej pory wyemitowanych zostało 8. sezonów „Królowe życia”. Przez cały ten czas show przyciąga przed ekrany telewizorów dziesiątki widzów. Program ten jest na tyle popularny, że kolejne sezony ukazują się nie raz, a aż dwa razy do roku. Nic więc dziwnego, że wiele osób zastanawia się, czy i kiedy pojawią się nowe odcinki.

Tę informację zdradziła Dagmara Kaźmierska na swoim Instagramie. Celebrytka opublikowała bardzo charakterystyczne nagranie. Natomiast w poście napisała, że nowe odcinki będzie można oglądać już we wrześniu 2020 roku:

Kulawa czy nie kulawa, chajs się musi zgadzać. Jesteśmy z Wami już od września z nowym sezonem. Udanej niedzieli Kochani.

Na razie dokładna data premiery 9. sezonu „Królowe życia” nie jest znana.

Źródła: www.radiozet.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij