×

Kuba Wojewódzki znów pokazuje mieszkanie. Tym razem zdradza, jaki ma widok z okna

Kuba Wojewódzki i jego mieszkanie – to temat naprawdę gorący. Wszyscy chcą wiedzieć, jak mieszka król TVN-u i czy faktycznie wiedzie tak luksusowe życie, o jakim opowiada. Szybkie i drogie samochody zmienia dość często, ale czy to samo dotyczy także jego gniazdka? Ciężko coś więcej o tym powiedzieć, ponieważ 56-latek nie jest typem osoby, która z nieukrywaną radością pokazuje swoje życie prywatne.

Zdradził co nieco

Kilka dni temu odważył się na odrobinę szaleństwa i uchylił rąbka tajemnicy, pokazując na swoim koncie na Instagramie swój salon. Ludzie wówczas zwrócili uwagę na dwie rzeczy. Po pierwsze poczuli się zaskoczeni tym, że dziennikarz ma tak mały jak na niego telewizor. Uznali, że osoba taka jak on, powinna mieć zdecydowanie większy „ekran”. Drugą zaskakującą rzeczą były głośniki. Jeden z fanów dopatrzył się, że są to znane Bang & Olufsen, które kosztują około 100 000 złotych…

Jednak to nie koniec atrakcji

Czyżby Kuba zaczął sukcesywnie pokazywać swoje gniazdko? Można odnieść takie wrażenie, spoglądając na jedno z jego najnowszych zdjęć. Znów jest to fotka zrobiona u niego w domu. Tym razem jednak chodzi o inne pomieszczenie. Kuba siedzi w pokoju, który przypomina jego gabinet. Może to miejsce, w którym powstają jego scenariusze do programu? A może właśnie tam napisał swoją książkę?

Nawet ktoś taki potrzebuje spokoju. Kuba Wojewódzki i jego mieszkanie

Na zdjęciu nie widzimy tym razem drogiego sprzętu, ale jest za to piękny widok, który przywodzi na myśl polską złotą jesień. W pomieszczeniu, w którym siedzi Kuba, jest granatowy dywanik i ogromne okno, z którego rozpościera się widok na drzewa. Czy to znaczy, ze 56-latek wpatruje się często w to miejsce i myśli o tym, czego dokonał i co jeszcze przed nim? Co jest dla niego ważne?

W jednym z wywiadów udzielonym „Wysokim Obcasom” powiedział więcej na temat, co uważa za wartościowe

Nie powiem, że pieniądze nie są ważne, bo bardzo ułatwiają życie. Wolę być nieszczęśliwy w ferrari niż na rowerze. Maciej Prokop zapytał mnie nawet ostatnio: „Dlaczego twój Instagram wygląda jak Instagram czarnoskórego rapera?”. A ja nie będę się krygował, sam do wszystkiego doszedłem. A jak mnie ktoś widzi wyłącznie jako człowieka w bentleyu, to już jego sprawa. Prawdziwe bogactwo czy ubóstwo to raczej stan umysłu niż portfela, tak uważam. Ważna jest za to wolność, ważny dystans

Dziennikarz bardzo często mówi o tym, jak ważne jest posiadanie kręgosłupa moralnego w pracy w mediach. W swoim (już kultowym) wystąpieniu przed studentami dziennikarstwa mówi o swoim spojrzeniu na tę pracę.

A my się ciągle zastanawiamy, czy Kuba kiedyś się ustatkuje i zostanie mężem i ojcem. Myślicie, że to nastąpi?

Może Cię zainteresować

zamknij