×

Królowa życia zostanie nową gwiazdą „Rancza”? Celebrytka rozbudza nadzieje fanów

Dagmara Kaźmierska, która zyskała sławę za sprawą telenoweli dokumentalnej „Królowe życia” znana jest z upodobania do budowania zamieszania wokół własnej osoby. Tym razem chodzi o granie w „Ranczu”. Czy gwiazda dostała rolę w tym serialu?

Nowa gwiazda Rancza?

Ilona Ostrowska, odtwórczyni jednej z głównych ról w serialu (Lucy Wilska), zapowiedziała że już niebawem możemy się spodziewać nowych odcinków. W mediach wyznała swoje obawy związane z postępem prac na planie.

Jestem trochę zagubiona. Cały czas zdjęcia są przesuwane, z różnych powodów. Już mam wrażenie, że jesteśmy w ogródku, witamy się z gąską, bo na przyszły rok na wiosnę poproszono mnie o zatrzymanie swoich terminów. Więc może się to wydarzy

Czyżby przesuwano terminy dla Królowej życia? Czy marzenia Dagmary o karierze filmowej mają okazję się wkrótce spełnić? Jeden z jej najnowszych wpisów na Instagramie rozwiewa wątpliwości!

Spotkanie z Grażyną Zielińską

Królowa życia opublikowała zdjęcie, na którym pozuje wspólnie z Grażyną Zielińską, odtwórczynią Babki w serialu „Ranczo”. Podpisała je następująco:

Uśmiech dla Was przy poniedziałku. Cudowna Grażyna Zielińska. Niesamowita energia i radość. I rewelacyjna rola w sztuce ,,DWIE POŁÓWKI POMARAŃCZY,, @dwiepolowkipomaranczy. Uśmiałam się do łez. Musicie zobaczyć ten spektakl. Dagmara Kaźmierska

Opis zamieszczony pod fotografią Dagmary niestety ostudził zapał fanów. Póki co nie zanosi się na to, aby gwiazda Królowych życia otrzymała rolę w serialu „Ranczo”, a spotkanie z Grażyną Zielińską miało charakter prywatny.

Źródła: jastrzabpost.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com, Twitter.com

Polecane

Może Cię zainteresować