×

Dagmara Kaźmierska walczy o pełną sprawność. Pokazuje zdjęcia z rezonansu magnetycznego

Dagmara Kaźmierska to kontrowersyjna gwiazda programu „Królowe życia”, która uległa poważnemu wypadkowi. Dziś walczy o to, żeby wrócić do pełnej sprawności. Czy w końcu jej się uda?

Dagmara Kaźmierska walczy o sprawną nogę

Chociaż Dagmara nie jest jedyną bohaterką show, to właśnie ją widzowie najbardziej polubili. Szczera, otwarta i bezprecedensowa przyciąga do siebie ludzi. Wszystkich poruszył wypadek, który spotkał „Królową życia”. Dagmara długi czas spędziła na wózku inwalidzkim. Od tego czasu walczy o odzyskanie pełnej sprawności. Jak napisała na swoim profilu:

Walczymy dalej. Do mojej rehabilitacji włączyliśmy MBST – rezonans magnetyczny. Zasada działania terapii MBST jest taka sama, jak w diagnostyce obrazowej metodą rezonansu magnetycznego, tylko fale mają o 300 tysięcy razy mniejszą częstotliwość. Fale o takiej częstotliwości regenerują chrząstkę, kości, ścięgna. To właśnie dlatego MBST przyspiesza efekty rehabilitacji pooperacyjnej i skraca czas rekonwalescencji

czytamy na oficjalnym profilu „królowej”.

Nierówna walka z chorobą

Królowa życia uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu w maju ubiegłego roku i niestety nie może już chodzić w butach na wysokim obcasie. Jeszcze niedawno poruszała się tylko na wózku inwalidzkim. Jako, że elegancja i przepych to domena Dagmary, bardzo żałuje, że nie może pokazać całej siebie. Twierdzi, że buty na wysokim obcasie zawsze ją dopełniały i ma nadzieję, że jeszcze kiedyś je założy.

Królowej życia życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Źródła: www.pudelek.pl, plejada.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować