×

Dagmara Kaźmierska ma narzeczonego! Podzieliła się swoim szczęściem ze światem

Dagmara Kaźmierska ma narzeczonego. „Królowa życia” już nie zamierza kryć się zw swoimi uczuciami. W szczerym wywiadzie, który odbył się w jej rodzinnych stronach, opowiedziała o swoich dawnych związkach oraz o tym, jak obecnie wygląda jej życie uczuciowe.

Nowy partner

Dagmara Kaźmierska, która zdobyła rozgłos dzięki udziałowi w reality show „Królowe życia”, wciąż może liczyć na dużą sympatię ze strony widzów. Ludzie interesują się życiem prywatnym celebrytki o czym świadczy pokaźne grono obserwatorów na Instagramie. Kaźmierska zazwyczaj pojawia się w programie w towarzystwie swojego jedynego dziecka – syna Conana oraz przyjaciół: Edyty i Jacka. Bardzo niewiele wiemy jednak o jej życiu uczuciowym.

Ponad pół roku temu Dagmara Kaźmierska publikowała w mediach społecznościowych zdjęcia, na których było widać, jak czule całuje młodszego od siebie mężczyznę. Pojawiły się nawet plotki, że być może para się pobierze. Z czasem jednak sprawa ucichła i wszyscy zapomnieli o tajemniczym adoratorze Kaźmierskiej. Temat znów powraca za sprawą wywiadu, którego „Królowa życia” udzieliła serwisowi „Dzień Dobry TVN”. Kaźmierska przyznała, że rzeczywiście ma narzeczonego.

Do tej pory celebrytka unikała tego typu rozmów, a na pytania o to czy jest z kimś w związku, odpowiadała pół słówkami. To zaskakujące, że teraz Kaźmierska zdecydowała się na tak szczere wyzwanie. Co spowodowało, że zmieniła zdanie i postanowiła się publicznie otworzyć? Być może chodzi o finanse lub spadek zainteresowania internautów?

Dagmara Kaźmierska ma narzeczonego

„Królowa życia” spotkała się z dziennikarzami w swoich rodzinnych stronach. Reporterzy odwiedzili celebrytkę w Kudowie Zdroju. Miejsce, w którym wychowywała się Kaźmierska przywołało wiele wspomnień. W rozmowie z dziennikarzami celebrytka pokazała swoją sentymentalną stronę. Stwierdziła, że człowiek przez całe swoje życie powinien być zakochany. Nie chciała jednak zdradzić nazwiska swojego wybranka.

Cały czas jestem zakochana. Człowiek musi czuć motyle, ja mam cały czas motyle w brzuchu… To tak szybko nie puści. Dalej nie mogę powiedzieć, kto. Adoratorzy niech się odbijają, ja ich nie potrzebuję, bo mam narzeczonego.

Przy okazji Kaźmierska nie omieszkała powspominać swoich byłych partnerów. Przyznała, że największą miłością jej życia był ojciec Conana. Oświadczyła także, że po dzień dzisiejszy utrzymuje kontakt ze swoim pierwszym chłopakiem, Andrzejkiem.

Moim pierwszym chłopakiem był Andrzejek. Mamy kontakt cały czas. Mądry się łączy, głupi się rozstaje. Widujemy się czasami, pogadamy, ale nie mam jakichś sentymentów. Sentyment to zawsze będzie do mojego męża, bo to jest ojciec mojego dziecka i to była moja wielka prawdziwa miłość. Kaźmierski to zawsze będzie Kaźmierski.

Dagmara Kaźmierska jest rozwódką. Jej pierwsze małżeństwo trwało 21 lat. Z tego związku ma syna, Conana.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij