×

To dla niej Wiśniewski rozwodzi się z Dominiką? Tak twierdzą niektórzy jego znajomi

Czy dowiemy się, co stanęło na przeszkodzie do szczęścia Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner? Może być z tym problem, ponieważ żadne z nich nie zdradza szczegółów na temat rozstania i w mediach nie wypowiada się na ten temat. Są jednak „życzliwi”, którzy już zdążyli kilka razy opowiedzieć nieco pikantnych szczegółów z życia pary.

Pojawiają się głosy, jakoby Michał Wiśniewski odszedł od żony do młodszej kobiety ze swojego zespołu. Czy to może być prawda?

Teoretycznie może tak być, a wszystko za sprawą tego, o czym mówią ludzie z ich bliskiego środowiska. Magazyn „Flesz” próbował uzyskać jakąś informację od artysty, ale jego asystentka, Dagmara Królikowska, krótko tylko powiedziała, że piosenkarz nie będzie udzielać żadnych informacji w tej sprawie. Ludzie jednak i tak swoje mówią…

Znajomi wypowiedzieli się w sprawie rozwodu i przyznali, że między Dominiką i Michałem dochodziło do sprzeczek od dawna i byli o siebie bardzo zazdrośni

Ci sami znajomi podają, że do rozwodu niekoniecznie doszło jednak przez zazdrość Michała, a przez kontakt z nową wokalistką „Ich Troje”, 20-letnią Agatą Buczkowską. Mówi się o tym w kuluarach, ale wiadomo, że często plotki powstają na potrzebę chwili i po to, aby się po prostu o kimś mówiło. Czy w tych słowach jest ziarno prawdy na pewno okaże się po jakimś czasie.

Na razie para nie komentuje rozstania i naszym zdaniem to wyraz dojrzałego podejścia do tak delikatnego tematu

Polecane

Może Cię zainteresować