×

Czy chłopak 19-latki zabił taksówkarza? W Internecie krążą wstrząsające PLOTKI!

Czy chłopak 19-latki zabił taksówkarza? Zbieżność imion i nazwisk pozwala niektórym przypuszczać, że ojcem dzieci Barbary Sz. był kryminalista, który odsiaduje wyrok 25 lat pozbawienia wolności. W sieci pojawiły się szokujące plotki, które mają wskazywać na to, że ofiara pochodziła z niezwykle patologicznego środowiska. Nie ma jednak żadnych oficjalnych informacji, które chociażby w części potwierdzałyby tak okropne rzeczy.

Łudzące podobieństwo?

Wypadek z udziałem 19-letniej Basi Sz., do którego doszło w zeszłą sobotę to wciąż otwarta sprawa. Każdego dnia przybywa faktów dotyczących wydarzeń, które rozegrały się feralnego poranka w sercu Katowic. Od samego początku uwagę internautów przykuła wiadomość o tym, że 19-letnia ofiara była matką dwójki dzieci. Wiele osób dziwiło się, że dziewczyna wybrała się na całonocną imprezę a później uczestniczyła w ulicznej bójce z udziałem niebezpiecznych mężczyzn.

Teraz wnikliwym internautom ponoć udało się dotrzeć do informacji na temat bliskich zmarłej dziewczyny. W serwisie Wykop pojawiły się przypuszczenia, co do tożsamości ojca dzieci Barbary Sz. Jeden z użytkowników połączył fakty dostępne w sieci i wywnioskował, że chłopakiem nastoletniej matki mógł być 27-letni Łukasz Mędrkiewicz, skazany na karę 25 lat więzienia za zabójstwo taksówkarza.

Wyrok w tej sprawie zapadł przed trzema laty. Dane mężczyzny zostały udostępnione do wiadomości publicznej za zgodą Sądu Apelacyjnego. Mędrkiewicz dopuścił się strasznego przestępstwa 22 listopada 2017 roku. Tego dnia zamówił kurs ze Słupska do rodzinnego Głobina. Mężczyzna nie miał pieniędzy na przejazd. W czasie jazdy kilka razy nakazał 65-letniemu taksówkarzowi, Stanisławowi G., aby wrócił do Słupska po rzekomo zgubiony portfel. W końcu między mężczyznami wywiązała się kłótnia dotycząca wysokości zapłaty. Łukasz Mędrkiewicz pobił kierowcę, a potem udusił go paskiem od spodni. Po zamordowaniu mężczyzny, przerzucił jego ciało na siedzenie pasażera i sam poprowadził samochód. Ostatecznie auto porzucił w lesie.

Czy chłopak 19-latki zabił taksówkarza?

Trudno zaprzeczyć podobieństwu, jakie istnieje pomiędzy chłopakiem Barbary Sz., którego zdjęcia dostępne są na jej Facebooku a podobizną zabójcy. Ale czy to jedna i ta sama osoba? Bardzo wątpliwe!

We wpisie zamieszczonym w serwisie Wykop znalazła się informacja o tym, że partner Barbary Sz. w przeszłości zamordował taksówkarza. Zdaniem jednej z internautek śmierć 19-latki to kara za okrutny czyn, którego dopuścił się Łukasz Mędrkiewicz. Kobieta podała również informację, że uczestnicy ulicznej burdy w Katowicach pochodzą z dzielnicy Lipiny w Świętochłowicach. Oprócz wielkiego podobieństwa pomiędzy osadzonym a chłopakiem Barbary Sz., w oczy rzucają się identyczne inicjały. Na facebookowym profilu ofiary wypadku w zakładce „prezentacja” znajduje się bowiem opatrzony serduszkiem wpis „15.10.2017. Ł.M.”

czy chłopak 19-latki zabił taksówkarza 2

Facebook

Z drugiej strony, pojawiają się pytania, czy to w ogóle możliwe, że para poznała się, skoro Mędrkiewicz pochodzi z Pomorza. W końcu w 2017 roku Basia miała zaledwie 15 lat! Co więcej, młodsze dziecko Basi ma tylko 7 miesięcy, a co za tym idzie jego ojcem nie mógłby być osadzony w więzieniu mężczyzna.

W sieci krąży też wersja, że rzekomym zabójcą taksówkarza jest brat narzeczonego 19-latki. Nie ma jednak żadnych oficjalnych informacji, które chociażby w części potwierdzały przerażające przypuszczenia internautów. Rodzina zmarłej nie komentuje sprawy.

Fotografie: Facebook, Wykop

Może Cię zainteresować

zamknij