×

Kobieta rodzi identyczne czworaczki. Taka szansa zdarza się raz na 15 milionów przypadków!

Bethani i Tim Webb bardzo długo starali się o dziecko i już tracili nadzieję, gdy pewnego dnia Bethani gorzej się poczuła i postanowiła zrobić kolejny test ciążowy…

Nie spodziewała się pozytywnego wyniku, a właśnie taki był.

Jednak to był dopiero początek wspaniałych wiadomości… Gdy poszli do lekarza, ich szczęście okazało się być czterokrotnie większym niż się spodziewali!

Bethani spodziewała się czworaczków!

Ponieważ ciąża była mnoga i bardzo ryzykowna, musiała zakończyć się cięciem cesarskim.

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze i na świecie pojawiły się 4 piękne dziewczynki. Jednak rodzicie byli bardzo zdziwieni, kiedy okazało się, że ich córeczki naprawdę są identyczne!

Kiedy zapytano dzielną mamę o to jak się czuje ze świadomością, że będzie wychowywać 4 identyczne dziewczynki, powiedziała:

To trochę przytłaczająca myśl, że będziemy odpowiedzialni, aż za 4 małe, bezbronne istotki, ale wiem, że będzie dobrze… MUSI!

 

Dziewczynki nazywają się Abigail, Grace, Emily oraz Mckayla.

Bethani przyznała się, że nie ma kompletnie pojęcia, jak będzie rozróżniać córki. Jednak po cichu rozważają z mężem pomalowanie im paznokci lakierami o różnych kolorach, aby sobie to ułatwić.

Według Raisingmultiples.org prawdopodobieństwo urodzenia jednojajowych czworaczków wynosi około 1 na 15 milionów przypadków!

Jak widzisz szanse na urodzenie takiej gromadki są niewielkie, a jednak te parze się udało. Trzymamy za nich kciuki i życzymy mnóstwa zdrówka.

Może Cię zainteresować

zamknij