×

Kosmita na Ziemi. Odciął sobie uszy i nos, aby wyglądać jak przybysz z kosmosu

Czarny kosmita to mężczyzna, który zdecydował się poddać wielu, skomplikowanym operacjom plastycznym, aby upodobnić się do mieszkańca innej galaktyki. Jego wygląd budzi przerażenie wśród wszystkich poza jego mamą.

UFO istnieje

Anthony Loffredo to mężczyzna, którego największym marzeniem było to, aby wyglądać jak mieszkaniec innej galaktyki. W tym celu przeszedł wiele operacji, w tym odcięcie nosa i uszu oraz korektę ust. Pomimo strasznego wyglądu, „Black Alien” zawsze może liczyć na swoją mamę. Kobieta z całych sił wspiera go w jego metamorfozie. Loffredo postanowił wykorzystać obchodzony niedawno we Francji Dzień Matki, aby serdecznie podziękować swojej mamie za to, ile dla niego zrobiła. Mężczyzna jest jej bardzo wdzięczny za to, że nie ocenia go przez pryzmat wyglądu. Pod zdjęciem opublikowanym na Instagramie napisał:

Mama mówi, że to nieprawda – nie ma koszmarów, kiedy na mnie patrzy. Udaje mi się wywołać uśmiech na jej twarzy, a dla mnie to jedno z największych zwycięstw. Matka nigdy nie ocenia swojego syna.

Fani kosmity bardzo ciepło zareagowali na jego wyznanie. Zdjęcie zebrało już niemal 40 000 polubień. Wiele osób stwierdziło, że nie ma na świecie nic piękniejszego, niż miłość matki. Jeden z internautów napisał:

Ona zawsze będzie cię kochać takim, jakim jesteś.

Ktoś inny dodał:

Dla mamy zawsze będziesz jej maleństwem.

Czarny kosmita

Dotychczas Anthony Loffredo przeszedł zabiegi odcięcia uszu i nosa oraz usunięcia górnej wargi. Oprócz tego mężczyzna poddał się rozcięciu końcówki języka na dwie części, co upodabnia go do węża. Niestety zmieniony język bardzo utrudnia mu mówienie oraz jedzenie.

Mężczyzna wytatuował sobie na czarno całą twarz, łącznie z gałkami ocznymi. Wszczepił sobie także w głowę implanty, które imitują wypustki. „Kosmita” zapowiada, że to nie koniec. W ramach projektu „Black Alien Project” przejdzie jeszcze wiele zabiegów. Jego przemiana została na razie zrealizowana w zaledwie 23 procentach. 32-latek chciałby usunąć skórę ze swojego ciała i zastąpić ją metalem. Chciałby również zmodyfikować swoje ręce, nogi, palce oraz tył głowy.

We Francji to nielegalne

Aby przeprowadzić niektóre elementy metamorfozy, Anthony Loffredo musiał wyjechać do Barcelony. Część operacji, które przeszedł nie jest dozwolona we Francji. Nie wiadomo ile dokładnie kosztowała przemiana z człowieka w „kosmitę”. Niemniej jednak, pewne jest, że większość ludzi nawet za darmo nie chciałaby doprowadzić się do tak przerażającego wyglądu.

Czas pokaże czy ewentualnie kosmici po pojawieniu się na Ziemi rzeczywiście zdecydują się rozmawiać właśnie z mężczyzną podobnym do nich. Niedawno w Nowym Meksyku został zaobserwowany kolejny obiekt UFO. Niewykluczone, że w przeciągu najbliższych lat dowiemy się czy rzeczywiście w kosmosie istnieje inteligentne życie.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować