×

Cudowne uzdrowienia w Arenie Jaskółka Tarnów. Ludzie wstawali z wózków inwalidzkich!

Wiele przypadków uzdrowień i uleczeń odnotowano na terenie Areny Jaskółka Tarnów. Do miejsca, gdzie odbywało się IX Forum Formacyjne „Moc obecności – Tajemnica Eucharystii” przybywali chorzy z różnymi przypadłościami zdrowotnymi.

Cudowne uzdrowienia w Arenie Jaskółka Tarnów

Chorzy spędzili wspólnie dwa dni w Arenie Jaskółka Tarnów. Zgromadzonych było około 1 600. Osoby, które potrzebowały pomocy przyjechały nie tylko z odległych zakątków Polski, ale również z zagranicy. Tylko po to, by uczestniczyć w spotkaniu prowadoznym przez Damiana Stayne’a z Wielkiej Brytanii wraz ze wspólnotą „Mocni w Duchu” z Łodzi.

Stayne nie jest księdzem, lecz świeckim charyzmatykiem. Jednak na swoich spotkaniach mówi, że Bóg w Najświętszej Eucharystii daje nam swoje serce i dokonuje cudów.

Módlmy się poprzez wstawiennictwo

W niedzielę chorzy i ich rodziny pogrążyły się w modlitwie. Prosili o uzdrowienie samych siebie i najbliższych. Po wielogodzinnym cyklu niektórzy z nich wstali z wózków inwalidzkich. Ci na których spłynęła łaska Boża  w postaci uzdrowienia podzielili się swoimi odczuciami na scenie Areny w Tarnowie.

Cud uzdrowienia

Wiele osób, które w niedziele brały udział w modlitwie doznało przełomu. Niektórzy mówią, że zarówno ich wzrok, jak i słuch się wyostrzył. Inni wskazują, że znikł ból, który im doskwierał. Ci, którzy mieli problemy z chodzeniem robili nawet przysiady!

Wszyscy byli niezmiernie wdzięczni za doznane łaski. Damian Styne na koniec powiedział:

Chwała Ci Jezu. Alleluja!

Czy wierzycie w cuda? Odzyskanie sprawności, wzroku lub słuchu naprawdę jest możliwe dzięki głębokiej wierze?

Źródła: gazetakrakowska.pl, polskatimes.pl, www.mlodziez.diecezja.tarnow.pl
Fotografie: wideo/Gazeta Krakowska (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować