×

W zemście oskarżyła byłego chłopaka o gwałt. Nieudolność policji zrujnowała 19-latkowi życie

Connor Fitzgerald to 19-latek, który stracił pracę i spędził prawie trzy miesiące w areszcie po tym, jak była dziewczyna oskarżyła go o gwałt.

Chłopak jednak został oczyszczony z zarzutów po tym, jak prokuratura otrzymała wiadomości, w których dziewczyna grozi, że zniszczy Connora.

Rodzina 19-latka poprosiła o pomoc prywatnego detektywa, który dostarczył dowody o niewinności Connora.

Była dziewczyna Connora twierdziła, że została zgwałcona, a cały akt został nagrany pewnej nocy w czerwcu zeszłego roku.

Wcześniej groziła 19-latkowi, że nie pozwoli, by chłopak spotykał się z kimkolwiek innym, a jeśli będzie zmuszona, zabije jego nową partnerkę.

Po oskarżeniu 19-latka, była dziewczyna wysyłała mu drwiące wiadomości „do zobaczenia w sądzie”.

Choć Connor został oczyszczony z zarzutów i jest niewinny, wstydzi się wychodzić z domu. Wszyscy myślą, że jest gwałcicielem, choć nie zrobił nic złego.

Rodzina chłopaka również jest oburzona nieudolnością policji. Gdyby sprawa została dokładnie zbadana, 19-latek uniknąłby upokorzenia.

Wiadomości oczyszczające chłopaka z winy cały czas znajdowały się na prywatnym koncie dziewczyny, która go oskarżyła. Dopiero detektyw dostarczył je prokuraturze.

Choć Connor jest niewinny i znajduje się już na wolności, jego życie zostało zrujnowane przez psychopatyczną byłą dziewczynę i nieudolność policji.

Może Cię zainteresować