×

Conchita Wurst znów szokuje. Wystąpiła na tegorocznej Eurowizji w zupełnie nowej odsłonie

Conchita Wurst zaśpiewała w finale tegorocznej Eurowizji. W 2014 roku sama wygrała konkurs, na którym wystąpiła jako „kobieta z brodą”. Na przestrzeni ostatnich lat zmieniła wizerunek i to wielokrotnie. Podczas jej tegorocznego występu wiele osób nie mogło uwierzyć, że to ta sama osoba.

Conchita Wurst na Eurowizji 2019

Conchita Wurst to sceniczne wcielenie austriackiego wokalisty Thomasa Neuwirtha. W ostatnim czasie piosenkarz bardzo eksperymentował ze swoim wizerunkiem. Dwa lata temu ogłosił nawet, że musi „zabić Conchite”, jednak dość szybko wrócił do tej postaci.

Mimo, że Thomas Neuwirth nadal występuje jako Conchita, teraz wygląda zupełnie inaczej niż w 2013 roku. Przede wszystkim obciął swoje długie włosy. Podczas drugiego półfinału odpowiadał na pytania prowadzącego show i na tę okazję założył odważną, czarną suknie od Gaulteira. Całość dopełnił butami na wysokim obcasie i mocnym makijażem.

Odmieniona Conchita Wurst na Eurowizji nie spodobała się wszystkim

Swoją stylizacją pochwalił się na Instagramie. Oczywiście fani Conchity Wurst byli zachwyceni odważną kreacją. Jednak część internautów, która ostatni raz widziała Conchitę w wydaniu z 2014 roku, nie mogła uwierzyć, że to ta sama osoba:

To naprawdę jest ten chłopak, który była całkiem ładną laską, tyle że z brodą? Wygląda teraz jak koszmar na jawie

Co myślicie o nowym wizerunku Conchity Wurst? Zmiana na lepsze czy na gorsze?

Może Cię zainteresować