×

Dagmara z „Królowych życia” pęka z dumy! Jej ukochany syn dostał się na medycynę

Dagmara Kaźmierska znana z programu „Królowe życia” ma powody do świętowania. Jej ukochany synek Conan dostał się na medycynę. Celebrytka nie posiada się ze szczęścia.

Ukochany syn Królowej

Dagmara Kaźmierska ostatnio nie schodzi z ust mediów. Kobieta zyskała sławę dzięki udziałowi w programie „Królowe Życia”, a także ogromną sympatię widzów. Potwierdzić może to m.in. liczba obserwujących na Instagramie, która już niedługo przekroczy 1 mln!

Gwiazda w mediach społecznościowych chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Na publikowanych przez nią zdjęciach często towarzyszy jej także 19-letni Conan. Bohaterka „Królowe życia” nie raz podkreślała, że jedyny syn jest oczkiem w jej głowie i zrobiłaby dla niego wszystko.

I chociaż kobiecie nie układa się w życiu prywatnym – niedawno dowiedzieliśmy się, że Dagmara Kaźmierska znów jest singielką – to przynajmniej ukochany synek dostarcza jej dużo radości. Pękająca z dumy celebrytka ogłosiła na Instagramie, że Conan dostał się na prestiżowe studia.

Conan dostał się na medycynę

Gdy Conan w ubiegłym roku skończył 18 lat, Dagmara Kaźmierska chwaliła się w licznych wywiadach, że jej syn wybiera się na studia i będzie to wymagający kierunek. Z czasem wyszło na jaw, że marzy mu się medycyna.

O tym, że nastolatek interesuje się biologią i chemią świadczyły zdjęcia z laboratorium, którymi chłopak często chwalił się na swoim profilu.

W końcu nadeszła dobra wiadomość: synowi Dagmary udało się dostać na wymarzony kierunek. Conan otrzymał informację podczas pobytu z najbliższymi w Turcji. O wszystkim dowiedzieliśmy się od pękająca z dumy celebrytki.

Kaźmierska zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z synem i ogłosiła szczęśliwą nowinę:

Chwalić się drogimi ciuchami, autami czy innymi przyziemnymi dobrami to takie płytkie, ale pochwalić się Synem, który dostał się na dobre studia to już coś. Z wielką dumą oznajmiam wam, że Conanek dostał się na medycynę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy, a fani celebrytki gratulowali jej synowi:

Cudowne jest to, że za sukcesem syna stoi matka, która tak wspaniale w niego wierzy. Gratulacje! Studia to wspaniały czas.

Gratulacje jest się czym chwalić.

Pan doktor przyda się w rodzinie!

„Królowa życia” nie zdradziła, na jakiej uczelni będzie studiował jej syn. W odpowiedzi na komentarz przyjaciółki odpisała jedynie:

Będziemy miały przynajmniej z głowy latanie po przychodniach.

My również dołączamy się do gratulacji i życzymy dalszych sukcesów!

Źródła: www.radiozet.pl, plejada.pl, www.plotek.pl, www.fakt.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować