×

Co Martyniuk robił u byłej dziewczyny? Syn króla disco zdobył się na szczerość

21 września małżeństwo Daniela i Eweliny przeszło do historii. Rozpoczęły się natomiast wzajemne oskarżenia i publiczne pranie brudów. Teraz Daniel skomentował doniesienia o jego rzekomej zdradzie z Faustyną. Co Martyniuk robił u byłej dziewczyny?

Chciał się rozwieść już miesiąc po ślubie

„Niech się weźmie do roboty, a nie zdziera z Zenka” — stwierdziła Danuta Martyniuk po tym, jak sąd przyznał byłej żonie syna alimenty na nią i na dziecko.

Trzeba przyznać, że to dość odważne słowa, szczególnie, że młody Martyniuk ma 31 lat i „do roboty” wcale mu nie spieszno. Nie przeszkadza mu to jednak w rzucaniu oskarżeń pod adresem Eweliny.

Moje małżeństwo nie mogło przetrwać, bo Ewelina może i mnie kocha, ale najbardziej jej zależało na kasie i życiu w blasku fleszy

– powiedział Daniel w rozmowie z Twoim Imperium.

Za rozpad małżeństwa Martyniuk, słynący z zamiłowania od używek, wini nie siebie, lecz teściów.

Moja już była teściowa nigdy nie była mi przychylna

– wyznaje.

Twierdzi też, że od początku wiedział, że to małżeństwo nie może się udać. „Miesiąc po ślubie chciałem się rozwieść” – wyznał.

Już od miesięcy nie cichły jednak spekulacje, że powodem konfliktu małżeńskiego, oprócz uzależnienia Daniela, były także jego zdrady.

Co Martyniuk robił u byłej dziewczyny?

Jeszcze przed rozwodem media rozpisywały się o tym, że Daniel Martyniuk spotyka się ze swoją byłą dziewczyną – Faustyną. Co więcej, na spotkanie z byłą miała odwieźć go matka Danuta. Podróż zakończyła się w mieszkaniu 27-letniej Faustyny.

To dla niej Daniel zostawił poprzednią narzeczoną Anię, chociaż para miała już wyznaczoną datę ślubu. Po Faustynie była Ewelina, jednak, jak wiadomo, również ten związek zakończył się porażką. Daniel tłumaczy jednak, że nie miało to żadnego związku z rzekomą zdradą.

Faustyna jest prawniczką, więc zasięgałem u niej porady prawnej. Byłem u niej w mieszkaniu, wyszedłem na balkon na papierosa, ktoś zrobił mi zdjęcie i afera gotowa

– tłumaczy młody Martyniuk.

Wygląda na to, że nie ma sobie nic do zarzucenia.

A swoją drogą, co w tym dziwnego, że spotykam się z byłymi dziewczynami? Moja żona też spotykała się ze swoim byłym facetem w trakcie naszego małżeństwa

– stwierdził.

Czy Ewelina da się sprowokować i odpowie byłemu mężowi?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), YouTube, Imgur

Może Cię zainteresować