×

Co lubią mężczyźni w kobietach?

Zależnie od tego, jakie plany ma mężczyzna względem kobiety, podczas dokonywania wyboru partnerki, zwraca uwagę na różne jej cechy. Jeżeli traktowana jest ona jako obiekt seksualny i ma stanowić przelotną przygodę czy romans, to zazwyczaj kluczowy okazuje się wygląd. W przypadku dłuższych związków, na równi z nim pojawia się zwrócenie uwagi na cechy charakteru. Zawsze jednak sfera kontaktów cielesnych ma duże znaczenie. Co mężczyźni lubią w łóżku?

Aktywna i niebanalnie nastawiona kochanka

Kobiety, które podejmują inicjatywę a dodatkowo także są przyjaźnie nastawione do eksperymentowania, mają znacznie większe uznanie w oczach mężczyzn, niż te, które podczas stosunku przybierają pasywną pozycję. Chodzi tutaj nie tylko o inicjowanie zbliżenia ale również o aktywne pieszczoty. Szczególnie ulubionymi są te oralne, zapewniające często urzeczywistnienie marzeń seksualnych partnerów.

Co lubią mężczyźni w łóżku?

Nienaganna fryzura intymna (bądź jej całkowity brak), wydepilowane, gładkie, delikatne i pachnące ciało to wabik dla większości Panów. Jeżeli jeszcze dodatkowo ozdobisz je wysmakowaną i pociągającą bielizną, to efekt masz murowany. Podczas stosunku przybieraj różne pozycje, inicjuj grę wstępną i ciesz się swobodą pamiętając, iż ewentualne mankamenty figury (które kobiety nierzadko wyolbrzymiają zupełnie niepotrzebnie) nie są w ogóle zauważane przez mężczyzn, znajdujących się w stanie permanentnego podniecenia. Bardziej odrażający od śladowych ilości cellulitu będzie nieświeży oddech.

co lubią mężczyźni

Jak zachwycić faceta w grze wstępnej?

Ogólnie panujący przesąd, iż mężczyźni nie lubią gry wstępnej jest nie do końca prawdziwy. Postaraj się o wprowadzenie partnera w nastrój, sprzyjający pieszczotom. Uwódź go powłóczystym spojrzeniem, delikatnymi muśnięciami (niby przypadkowymi), czułymi słówkami i zaskakującymi pocałunkami. Jeżeli poliżesz jego szyję bądź obsypiesz pocałunkami tors, to możesz liczyć na silne pobudzanie stref erogennych, które rozpalą jego zmysły. Co lubią mężczyźni podczas całowania? Ilu partnerów, tyle preferencji. Postaraj się zaobserwować jak reaguje ciało Twojego mężczyzny na określony sposób pieszczot i stale eksperymentuj, by pobudzać jego wyobraźnię.

Co lubią mężczyźni w kobietach wybieranych na stałe partnerki?

Nadmiernie wyzywający i lubieżny styl życia oraz ubierania się może być czynnikiem odpychającym. Powodem tego jest fakt, iż mężczyźni poszukujący stałych partnerek liczą na wierność a kobiety o zbyt ekspresywnej seksualności mogą znacznie łatwiej paść ofiarą pokusy skoku w bok, w porównaniu z tymi, o stonowanym sposobie bycia. Nie bez powodu więc, aktualnym jest powiedzenie, iż idealna kobieta musi być damą w towarzystwie, zaś rozpustnicą w sypialni. Ta druga cecha powinna uwidaczniać się wyłącznie w prywatnym, niedostępnym dla oczu innych wymiarze (chyba, że para posiada skłonności do uprawiania seksu zbiorowego). Wieloletnie związki, które popadają w łóżkową rutynę, są szczególnie narażone na kłopoty z wiernością. Dlatego warto co jakiś czas poświęcić swojej seksualności więcej uwagi, a zaowocuje to powrotem iskry, która zbliżyła Was do siebie.

Może Cię zainteresować

zamknij