×

Ciężarówki zmiażdżyły busa. Cztery osoby poniosły śmierć na miejscu

Tragiczny wypadek w powiecie świeckim. Ciężarówki zmiażdżyły busa, w którym znajdowały się cztery osoby. Mężczyźni nie mieli szans na przeżycie koszmarnego zdarzenia. Media obiegło wstrząsające zdjęcie z wypadku.

Ciężarówki zmiażdżyły busa. Cztery osoby poniosły śmierć na miejscu

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w powiecie świeckim na 16 kilometrze Drogi Krajowej numer 5. na wysokości miejscowości Niewieścin. W zdarzeniu brały udział dwa pojazdy osobowe i dwa samochody ciężarowe z naczepą przystosowane do przewozu kruszywa.

Do zdarzenia doszło przed godziną 10. Brały w nim udział cztery pojazdy: osobowy peugeot, ciężarowy man, ford transit i ciężarowe volvo z naczepą

– przekazała Fakt.pl podkom. Joanna Tarkowska z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Między dwiema ciężarówkami (miejsce, które okazało się być śmiertelną pułapką) znalazł się bus. Pojazdem podróżowali czterej mężczyźni z powiatu elbląskiego. Mężczyźni w wieku 24, 38, 39 i 41 lat nie mieli żadnych szans na przeżycie koszmarnego wypadku.

Podróżujący fordem transitem mężczyźni zginęli na miejscu. Ranny został kierowca volvo, który trafił do szpitala. Pozostałym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało

– podała w rozmowie z Fakt.pl podkom. Tarkowska.

Do akcji skierowano siedem zastępów PSP i OSP z powiatu świeckiego. Kiedy służby przybyły na miejsce, początkowo nie były w stanie określić, ilu pasażerów znajduje się w zmiażdżonym samochodzie.

Działania na miejscu trwają. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tragedii wyjaśni śledztwo pod nadzorem prokuratora.

Źródła: www.facebook.com, www.facebook.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij