×

Rodzice poprosili fotografkę o wykonanie rodzinnej sesji. Na zdjęciu pojawiła się tajemnicza postać

Strata najbliższych osób to uczucie, którego nie można porównać do niczego innego. Ciężko zapełnić tę pustkę i wyobrazić sobie dalsze życie. Z całą pewnością podobnie czuli rodzice chłopczyka, który był z nimi tylko 13 godzin. Nigdy nie zobaczą tego, jak chodzi, jak zaczyna mówić, jak się cieszy i jak po prostu jest z nimi.

Vincent i Sanne poprosili pewną fotografkę o to, aby wykonała im rodzinne zdjęcia z córeczkami. Kobieta nie spodziewała się, że usłyszy jeszcze jedną prośbę…

To sympatyczne małżeństwo poprosiło mnie o rodzinną sesję. Oczywiście z wielką chęcią się na to zgodziłam, ale byłam lekko w szoku, gdy po chwili zapytali mnie, czy nie byłoby takiej możliwości, aby w jakiś sposób na zdjęciu dodać jeszcze kogoś… Chodziło o synka pary, który zmarł 13 godzin po urodzeniu. To ogromnie smutna i wzruszająca historia i nie mogłam rozczarować tych ludzi. Zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, aby ich rodzinne zdjęcie było w komplecie. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Gdy tylko zobaczyłam łzy w oczach tych ludzi, wiedziałam, że zrobiłam to dobrze. Dziękuję Vincent i Sanne za możliwość udostępnienia tego wzruszającego zdjęcia.

Fotografii nie trzeba komentować… Wyobrazić sobie tylko, ile ona oznacza dla tej rodziny.

Może Cię zainteresować