×

Każdy ma jakieś negatywne cechy. Znak zodiaku ujawnia, jakie są Twoje

Znaki zodiaku potrafią determinować wiele naszych cech. W tym także i te najgorsze… Okazuje się bowiem, że ciemne strony naszych charakterów mogą być zależne od naszych zodiaków. Poniżej możecie sprawdzić, czy faktycznie się to zgadza. Dajcie nam koniecznie znać! ?

Baran

Ten znak zodiaku niezwykle szybko wpada we wściekłość i w ciągu jednej chwili potrafi stać się bardzo agresywny – zarówno w słowach, jak i w zachowaniu. Zwłaszcza jeśli, cokolwiek idzie nie po jego myśli. Właśnie wtedy pokazuje swoją bezwzględną stronę.

Byk

Byki bywają niesamowicie zawzięte i…złośliwe. Biada temu, kogo nie polubią. Dlaczego? Bo zrobią wszystko, aby uprzykrzyć takiej osobie życie. Co więcej, te znaki zodiaku uwielbiają też plotkować…

Bliźnięta

Bliźnięta mają to do siebie, że potrafią być bardzo niecierpliwe i niesprawiedliwe. Zdarza się też, że kiedy coś im się nie uda, wyładowują się na bliskich im osobach. W nerwach potrafią zachowywać się naprawdę okrutnie…

Rak

Raki potrafią dramatyzować. Czasami robią aferę z byle powodu. Często popadają też w stany depresyjne, bo widzą otaczający ich świat tylko w czarnych barwach.

Lew

Lwy bywają zbyt pewne siebie. Dlatego często się wywyższają i patrzą na innych ludzi z góry. A jeśli ktoś wytknie im błąd…potrafią się naprawdę wściec.

Panna

Panny z kolei mają problemy z byciem spontanicznym. Cały czas wszystkim się martwią i po tysiąc razy analizują. Przez to wszystko bardzo często brakuje im poczucia humoru.

Waga

Waga ma problemy ze stałością zarówno w uczuciach, jak i w postanowieniach. Często wycofuje się też z podjętych decyzji, przez co przysparza sobie wiele problemów.

Skorpion

W tym znaku zodiaku zdecydowanie lepiej jest mieć przyjaciela niż wroga. Gdy kogoś nie polubi od razu, nie zrobi tego już nigdy. Będzie też w stosunku do takiej osoby złośliwy. A jeśli ktoś zajdzie mu za skórę, będzie się mścił, mścił i mścił…

Strzelec

Co najlepiej charakteryzuje ciemną stronę strzelca? Określenie – „słomiany zapał”. To on sprawia, że osoby spod tego znaku są niekonsekwentne i niesłowne. Właśnie tak postrzega je większość znajomych.

Koziorożec

Koziorożce bywają przesadnie ambitne. Czasami do wyznaczonego celu potrafią dążyć po trupach. Są też przesadnie uparte i często zbyt szybko oceniają innych ludzi.

Wodnik

Wodniki lubią czuć się wolnymi i strasznie boją się utraty swobody. Często tracą też kontrolę nad swoimi emocjami. Zdarza się, że są też egoistami i ich dobro jest dla nich najważniejsze.

Ryby

Słabością ryb bywają używki. Dlatego osoby spod tego znaku bardzo często się uzależniają. Zdarza się także, że w ciągu kilku sekund potrafią zmienić się z przyjaznych w okrutnych i bezlitosnych.

To jak zgadza się u Was? ?

Polecane

Może Cię zainteresować