×

Piękna modelka zginęła w przerażający sposób. Wyniki jej sekcji były szokujące

Pewnego dnia ślad po pięknej modelce zaginął. Esmeralda Gonzalez była poszukiwana od końca maja, jednak funkcjonariuszom przez bardzo długi czas nie udało się dowiedzieć, co się z nią stało. Ostatecznie po 5 miesiącach natrafiono na jej ciało. Okazało się, że kobieta padła ofiarą okrutnej zbrodni…

Tajemnicza skrzynia pośrodku pustyni

TooFab poinformował, że policja z Las Vegas kilka dni temu dokonała przerażającego odkrycia na pustyni. Odnaleziono tam dużą drewnianą skrzynię. W środku znajdowało się ciało. Najprawdopodobniej należy ono do zaginionej przed pięcioma miesiącami modelki. Było ono zalane betonem. Jednak mimo to śledczym udało się ustalić przyczynę śmierci Esmeraldy. Jak się okazało, gwiazda została uduszona. Wykryto również, że przed śmiercią wstrzyknięto jej środek, który stosuje się do czyszczenia basenów.

Dobijała się nad ranem do jednego z domów w LA

Do wstrząsających wydarzeń doszło nad ranem 31 maja. Młoda kobieta, co zdołały uchwycić kamery ochrony, próbowała dostać się do domu w Las Vegas. Nie było to jednak jej miejsce zamieszkania. Według tłumaczeń jej brata zachowanie modelki mogło być spowodowane jej problemami psychicznymi. 24-latka cierpiała na afektywną chorobę dwubiegunową oraz na schizofrenię. Jej dolegliwości mogły być nasilone, ponieważ na kilka tygodni przed zniknięciem postanowiła całkowicie odstawić leki.

Lokalnej policji udało się ustalić, że zdezorientowana Esmeralda poszła po chwili do domu Christophera Prestipino. Budynek znajdował się około 300 metrów od miejsca, gdzie dobijała się do drzwi. Teraz właśnie jego oskarżono o morderstwo 24-latki.

Nieuwaga mordercy sprawiła, że policja szybko go odnalazła

Funkcjonariusze dotarli do świadka, który zeznał, że Prestipino nafaszerował Esmeraldę narkotykami. W wyniku tego młoda kobieta zaczęła bardzo dziwnie się zachowywać. Później mężczyzna, który nie wiedział o jej problemach, przywiązał ją do łóżka. Kiedy to nie pomogło, mężczyzna udusił ją.

Po wszystkim zwłoki kobiety włożył do drewnianej skrzyni i zalał je betonem. W pozbyciu się dowodów pomogła znajoma. Ona również została aresztowana. Postawiono jej zarzut współudziału w morderstwie.

Jak policja odkryła, że to Christopher Prestipino zamordował Esmeraldę? Mężczyzna wynajął przyczepkę do przewiezienia skrzyni. Po wszystkim porzucił ją na pustyni w okolicy, gdzie zostawił też skrzynię.

Może Cię zainteresować

zamknij