×

Ciało 3-latka w zamrażarce! Przypadkowo znaleźli je policjanci

Zachowywała się dziwnie, nie odpowiadała na pytania. Gdy policjanci odkryli, jaki jest powód irracjonalnego zachowania kobiety, oniemieli. Funkcjonariusze znaleźli ciało 3-latka w zamrażarce. Pięcioro pozostałych dzieci żyło w przerażających warunkach.

Ciało 3-latka w zamrażarce

3-letniego Chase’a Allena nie widziano od stycznia. Matka chłopca tłumaczyła, że wyjechał do rodziny. Gdy babcia kilkulatka zadzwoniła i poprosiła o rozmowę z wnukiem, od razu nastąpiło zerwanie połączenia. Potem kontakt się urwał. Zaniepokojona babcia powiadomiła więc policję. Jak się okazało, jej obawy były słuszne. Choć chyba nawet w najczarniejszym ze scenariuszy kobieta nie przewidziała czegoś takiego…

Gdy policjanci zjawili się pod wskazanym adresem (okolice bloków Monte Vista) w jednym z mieszkań w Detroit w stanie Michigan, zachowanie 31-letniej Azuradee France natychmiast wzbudziło ich podejrzenia. Kobieta nie odpowiadała na zadawane pytania, zachowywała się w dziwny sposób. Funkcjonariusze weszli więc do mieszkania. Tam zastali przerażający obraz.

Najpierw dostrzegli, że pięcioro dzieci Azuradee żyje w warunkach urągających ludzkiej godności. Potem policjanci zaczęli przeszukiwać dom. W zamrażarce znajdującej się w piwnicy, odkryli rozkładające się zwłoki dziecka.

Zabiła niewidomego syna

3-letni synek Azuradee, Chase Allen, był niewidomy. W przeszłości babcia chłopca już nie raz zgłaszała policji, że martwi się o dziecko. Alarmowała o patologicznych zachowaniach córki. Ale tragedii nie udało się zapobiec…

Śmierć chłopca zakwalifikowano jako zabójstwo. 31-letnia matka usłyszała już zarzuty. Oskarżono ją o morderstwo, znęcanie się nad dzieckiem pierwszego stopnia, tortury, a także ukrywanie śmierci człowieka. Kobiecie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

 

Fotografie:

Może Cię zainteresować