×

Maltretowana przez partnera kobieta z trójką dzieci zamówiła pizzę i to uratowało jej życi

Cheryl Treadway doświadczyła koszmaru, którego nie życzyłaby nikomu na świecie. Razem z trójką swoich dzieci przeszła piekło. Jej partner znęcał się nad kobietą, a gdy 26-latek był pod wpływem narkotyków wpadł w szał.

Mężczyzna zabrał Cheryl telefon i nie miała szansy wezwać pomocy. Była przerażona i nie potrafiła poradzić sobie z tą dramatyczną sytuacją. Po jakimś czasie zdała sobie sprawę, że tylko spokój może ją uratować, dlatego nie panikowała, a gdy jej partner się uspokoił, Cheryl zaproponowała, że zamówi wszystkim pizzę. Oprawca rzucił jej telefon, aby przez specjalną aplikację dokonała zakupu.

cheryl-treadway (1)

25-latka zachowała zimną krew i od samego początku wiedziała, że chce wezwać pomoc. W polu 'dodatkowe informacje' wpisała: Proszę mi pomóc i wezwać do mnie policję.

Pracownicy nie zlekceważyli tej informacji i zorientowali się, że ktoś może być w niebezpieczeństwie. Bez wahania wezwali policję pod wskazany adres. Gdy stróże prawa dotarli na miejsce, zastali uzbrojonego w nóż mężczyznę, który groził swojej rodzinie.

cheryl-treadway (2)

26-latek nie chciał wyjść z domu i przez 20 minut policjanci z nim negocjowali. Gdy udało się do niego dostać, od razu został aresztowany.

Cheryl z dziećmi w końcu znalazła się w bezpiecznym miejscu. Dzięki szybkiej reakcji pracowników pizzerii, przerwano koszmar tej rodziny. Ta historia mogła skończyć się naprawdę źle…

Polecane

Może Cię zainteresować