×

Zachowanie byłej dziewczyny Harry’ego na ślubie nie umknęło uwadze mediów. Jej miny mówią wszystko

Zaproszenie na ślub swojej eks nie jest chyba zbyt dobrym pomysłem. Mimo to, pierwsza dziewczyna Harry’ego, taka na poważnie, znalazła się wśród prawie 600 gości. Czy trzeba dodawać, że media czujnie ją obserwowały i wyłapały każdą minę czy gest? Chyba nie. Wiele z nich podobno nie wskazuje na to, aby faktycznie cieszyła się z powodu tego małżeństwa…

To po prostu musiało się tak skończyć…

Wśród licznie przybyłych na ślub księcia Harry’ego i Meghan gości, pojawiła się Chelsy Davy, była dziewczyna pana młodego. Celebrytka oraz książę Harry spotykali się w latach 2004-2011.

Media nie tylko czujnie zaprezentowały całą stylizację Chelsy Davy, którą uznano za niestosowną ze względu na zbyt krótką sukienkę, ale i od razu wyłapały niezbyt dobrą formę spadkobierczyni ogromnej fortuny. W sieci aż roi się od zdjęć, na których podobno widać wymuszony uśmiech przez zęby lub wręcz przeciwnie – bardzo niewesołą minę.

„Kiedy była pojawia się na twoim ślubie”

„Twarz byłej księcia Harry’ego na jego ślubie”

„Czuję się dobrze. Wszystko w porządku. Dlaczego w ogóle pytasz?”

„Właśnie dlatego nie powinno się zapraszać byłych na swój ślub”

Druga była

Jednak nie tylko Chelsy Davy z ex księcia była obecna na ślubie. Czujne oko mediów zauważyło także i drugą byłą dziewczynę – Cressidę Bonas, która spotykała się z Harrym przez 2 lata, gdy byli studentami.

Była dziewczyna pojawiła się na uroczystości w tęczowej sukience, która podkreśliła jej opaleniznę. Mało tego, ona podobno wręcz tryskała dobrym humorem przez całą uroczystość.

Żart serialowego kolegi

Patrick J. Adams, który grał serialowego chłopaka, a później już męża Meghan Markle w „The Suits” – „W garniturach”, skomentował jej zaręczyny z księciem Harrym w doskonały, bardzo zabawny sposób. Pod linkiem do tweet’a, w którym Kensington Palace oficjalnie poinformował o zaręczynach, napisał:

A powiedziała, że wychodzi tylko po mleko…

No cóż. Mleka już mu raczej nie poda… ?

Może Cię zainteresować

zamknij