×

Książę Harry zażartował z ciężarnej żony. Meghan śmiechem ratowała sytuację

Książęca para stanowczo nie jest przykładem typowych przedstawicieli brytyjskiej rodziny królewskiej. Pomijając przeszłość obojga, nawet po królewskim ślubie zdarza im się zaskoczyć wszystkich niekonwencjonalnym zachowaniem. Tym razem zainteresowanie mediów wzbudził dość odważny żart księcia Harrego.

Oficjalna wizyta

Młode małżeństwo odbywa właśnie oficjalną podróż do Maroka, w którą udali się po wystawnym, nowojorskim przyjęciu z okazji ciąży księżnej Meghan. W czasie drugiego dnia wizyty udali się na spotkanie z pracownikami Moroccan NGO Education For All, czyli placówki, która zapewnia edukację dla młodych dziewczyn.

Jedna z nauczycielek w trakcie rozmowy z parą książęcą, zwracając się do Meghan pogratulowała jej ciąży. W tym momencie, zanim księżna zdążyła podziękować, między małżonkami wywiązała się krótka, niespodziewana rozmowa:

Jesteś w ciąży?

Niespodzianka!

Czy to moje?

Mieszane odczucia

Rzucając żart, Harry nie mógł powstrzymać się od śmiechu. Z resztą podobnie zachowała się księżna Meghan, chociaż mamy pewne wątpliwości, czy po drugim pytaniu męża, śmiechem nie próbowała uratować sytuacji.

Właściwie to sytuacja nie powinna za bardzo dziwić, wszystkich którzy intensywnie śledzą relacje łączącą parę książęcą. Mimo to, niektórzy uznali, że żart jest kompletnie nieśmieszny i może spowodować w mediach falę niepotrzebnych domysłów.

Rozbawił was żart niepokornego księcia?

Może Cię zainteresować

zamknij