×

Meghan i Harry z okazji rocznicy podzielili się pięknymi zdjęciami. Nie były dotąd publikowane

Dzisiaj mija dokładnie rok odkąd księżna Meghan i książę Harry stanęli na ślubnym kobiercu. Wyjątkowe wydarzenie, które miało miejsce w rodzinie królewskiej, przyciągnęły do stolicy Wielkiej Brytanii tłumy gapiów. Miliony pozostałych osób mogły z kolei śledzić ceremonię przez ekranami telewizorów. Teraz wracamy do tego pięknego dnia raz jeszcze, bowiem książęca para pochwaliła się niepublikowanymi wcześniej zdjęciami z uroczystości.

Rocznica ślubu Meghan i Harry’ego

Książęca para podzieliła się niepublikowanymi dotąd zdjęciami z ceremonii na swoim oficjalnym koncie na Instagramie. Do pięknych zdjęć, które zostały przedstawione w postaci krótkiej prezentacji, dołączyła krótki opis, w którym dziękuję za miłość i wsparcie.

Dziękujemy za ogromną miłość i wsparcie, które płyną do nas z całego świata. Każdy z Was uczynił ten dzień jeszcze bardziej znaczącym – czytamy na oficjalnym instagramowym koncie pary

Zaproszeni gości i przebieg uroczystości

Ślub Meghan i Harry’ego zapisał się w historii rodziny królewskiej grubymi literami. W pięknej ceremonii brali udział nie tylko najbliżsi książęcej pary czy tłumy gapiów, ale także największe sławy ze świata sportu i show-biznesu. Swoją obecnością zaszczycili nowożeńców takie osoby, jak George Clooney z żoną Amal, Serena Williams czy Victoria i David Beckhamowie. Warto również wspomnieć kilka słów o samej uroczystości, która miała sporo nawiązań do amerykańskiej tradycji ze względu na pochodzenie Meghan. W związku z tym za oprawę muzyczną odpowiadał chór gospel, a kazanie wygłaszał biskup Michael Curry z Chicago.

To było coś pięknego!

Może Cię zainteresować

zamknij