×

Wcześniejsza miłość Jarka z „Chłopaków do wzięcia”. Mało kto ją pamięta!

Wcześniejsza miłość Jarka z „Chłopaków do wzięcia”. Być może niewiele osób już pamięta, ale Gosia nie jest pierwszą ważną kobietą w życiu jednego z ulubionych bohaterów widzów tego show. Jarek Mergner był już kiedyś zakochany. Jego poprzednia kobieta miała na imię Aneta.

Życie miłosne Jarusia z „Chłopaków do wzięcia”

Bez wątpienia ślub Jarka z „Chłopaków do wzięcia” to najbardziej wyczekiwany moment w historii programu. Przypomnijmy tylko, że mężczyzna już od dłuższego czasu marzył o wielkiej miłości i bezskutecznie poszukiwał tej jedynej. Cierpiący na alkoholowy zespół płodowy FAS Jarek w pewnym momencie postanowił nawet skorzystać z usług biura matrymonialnego. Jednak na niewiele się to zdało. Ostatecznie udało mu się znaleźć miłość. Po latach spotkał wyjątkową kobietę – Gosię.

W 2021 roku Jaruś oświadczył się swojej wybrance. Był ślub i wesele! Oczywiście fani mogli zobaczyć ujęcia z przygotowań do wyjątkowej ceremonii, a także i z samego wyjątkowego dnia. Po ślubie jeden z ulubionych bohaterów „Chłopaków do wzięcia” przeprowadził się do swojej żony.

Wcześniejsza miłość Jarka z „Chłopaków do wzięcia”

Jak wielu z Was wie, Jarek Mergner to dziś szczęśliwy mąż Gosi. Jednak pewnie niewielu pamięta, że zanim spotkał swoją ukochaną żonę, miał inną dziewczynę, ale ich związek nie przetrwał.

Ostatnio przypomniano o niej na instagramowym profilu programu „Chłopaki do wzięcia”. Pojawiło się nawet zdjęcie Anety! Co więcej, wcześniej prowadzący Instagram show dodali też jej zdjęcie z nowym partnerem.
Fani zobaczyli więc, że i ona odnalazła szczęście u boku innego mężczyzny. Pamiętacie, jak wyglądała Aneta?

A to nowy ukochany Anety!

Źródła: www.se.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij