×

Meghan Markle już urodziła? Oficjalne oświadczenie pałacu nie pozostawia wątpliwości

Media na całym świecie z niecierpliwością czekają na poród księżnej Meghan Markle. Wielu dziennikarzy jest przekonanych, że royal baby przyszło na świat już tydzień temu. Z tego względu, pałac Buckingham wydał oficjalne oświadczenie.

Poród Meghan Markle wywołuje ogromne emocje

Wszyscy czekają na narodziny pierwszego dziecka Meghan i księcia Harry’ego. Oczywiście każdy dziennikarz marzy, żeby być pierwszym, który o tym poinformuje. Jednak książęce małżeństwo nie ułatwia pracy mediów, ponieważ zadecydowali, że o przyjściu ich dziecka na świat poinformują dopiero po jakimś czasie.

Media sprawdzają każdy trop

Mimo decyzji Harry’ego i Meghan, wciąż pojawiają się pogłoski, że Meghan Markle już urodziła. Medialna gorączka trwa w najlepsze, a największą popularność zdobywa teoria, że royal baby przyszło na świat tydzień temu. Wskazywała na to obecność karetki w okolicach posiadłości książęcej pary. Kolejnym argumentem miały być odwiedziny matki Meghan i Królowej Elżbiety w ich domu.

Poród Meghan Markle i oświadczenie oświadczenie pałacu

Mimo wszystkich wskazówek, okazuje się, że zwolennicy tej teorii byli w błędzie. Głos w sprawie zabrał bowiem sam pałac Buckingham. Wydane zostało oficjalne oświadczenie, które przedstawiono na antenie „CBS News”. Pałac poinformował, że dziecko Meghan Markle i księcia Harry’ego jeszcze się nie urodziło.

Wszystkim, którzy z niecierpliwością czekają na poród Meghan Markle zostaje tylko śledzić medialne doniesienia. Przypuszczamy, że mimo chęci utrzymania wszystkiego w tajemnicy, dziennikarze i tak od razu dowiedzą się, kiedy rozpocznie się akcja porodowa.

Też czekacie na kolejne informację o najmłodszym członku rodziny królewskiej?

Polecane

Może Cię zainteresować