×

Meghan Markle już urodziła? W pobliżu jej rezydencji widziano karetkę i helikopter

Meghan Markle urodziła? Niektórzy twierdzą, że tak. Wszystko dlatego, że wczoraj w okolicy posiadłości księżnej i księcia Sussex widziana była karetka, a także krążący nad nią helikopter.

Dlaczego niektórzy twierdzą, że Megahn Markle urodziła?

Wczoraj do mediów wyciekła informacja, że w pobliżu rezydencji Frogmore Cottage, w której od miesiąca mieszkają księżna Meghan i książę Harry, zatrzymał się ambulans. Jakby tego było mało, pobliscy mieszkańcy zauważyli także krążący nad posiadłością helikopter. Właśnie dlatego wiele osób było już niemal pewnych, że Meghan Markle mogła wczoraj urodzić swojego pierwszego potomka.

Czy to oznacza, że Meghan Markle urodziła?

Póki co, wciąż nie zostało to oficjalnie potwierdzone. Dlatego wiele wskazuje na to, że jest to po prostu fałszywy alarm i dziecko księcia Harry’ego i Meghan nie przyszło jeszcze na świat. Express.co twierdzi, że pojawienie się karetki w pobliżu rezydencji Meghan Markle i księcia Harey’ego wcale nie ma związku z narodzinami ich pierwszego potomka. Jednak wierni fani, którzy w napięciu wyczekują tych narodzin zdążyli się już bardzo mocno podekscytować.

Jedno jest pewne, nawet jeśli Meghan Markle urodziła, to na oficjalne potwierdzenie trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać… Tym czasem musi nam wystarczyć nagranie, na którym prawdopodobnie odznacza się rączka, bądź nóżka royal baby Meghan i Harry’ego.

Może Cię zainteresować

zamknij