×

Do sieci wypłynęło nagranie, na którym widać dziecko Meghan Markle. Budzi ono kontrowersje

Ciąża Meghan Markle i narodziny pierwszego dziecka książęcej pary to moment, na który wszyscy czekamy. Nie ma się więc co dziwić, że wszystko, co związane jest z przyjściem na świat royal baby, budzi ogromne poruszenie. Nie inaczej było tym razem. Operatorowi kamery programu „Global News” oficjalnej wizyty księżnej Sussex w Teatrze Narodowym, udało się uchwycić wyjątkowy moment. Moment, który zapisze się w historii rodziny królewskiej grubymi literami, bowiem światu w końcu pokazało się dziecko Meghan Markle.

Dziecko Meghan Markle pokazało się światu

Księżna Sussex uczestniczyła w zorganizowanych przez Teatr Narodowy zajęciach. Po jednym z pokazów Meghan Markle podeszła do występujących nastolatków i zaczęła rozmawiać, podczas gdy nieświadomie gładziła się po brzuchu. Moment ten nie umknął uwadze operatora kamery, który niemal natychmiast skierował obiektyw na brzuch księżnej. Praktycznie w tym samym momencie dziecko Meghan Markle postanowiło podkreślić swoją obecność. Tym oto sposobem na brzuchu księżnej pojawiła się niewielka wypukłość. Wszystko wskazuje na to, że była to rączka bądź też nóżka kolejnego royal baby!

Czy to na pewno było dziecko?

Niektórzy mają wątpliwości co do tego, że na nagraniu pojawiło się maleństwo Meghan. Uważają, że równie dobrze mógł być to pępek księżnej, która tego dnia miała na sobie bardzo obcisłą sukienkę. Jednak zaskakujący wydaje się być fakt, że na innych ujęciach, na brzuchu żony Harrego nie widać żadnej wypukłości ?

Wideo publikujemy poniżej. Dla niecierpliwych dziecko Meghan Markle przypomniało o swoim istnieniu po 1 min i 40 sekundach nagrania ?

Czyżby maleństwo już nie mógł doczekać się przyjścia na świat?

Może Cię zainteresować

zamknij