×

Kate w końcu zobaczyła syna Meghan. Nie było to miłe spotkanie

6 maja 2019 roku zapisze się w historii rodziny królewskiej grubymi literami. To tego dnia na świat przyszło bowiem pierwsze dziecko księżnej Meghan i księcia Harry’ego – chłopiec imieniem Archie Harrison. Chłopiec, który jest siódmy w kolejce do brytyjskiego tron. Pierwsze maleństwo księżnej Sussex miała okazję już poznać królową Elżbieta. Od tego momentu media zaczęły dociekać, kiedy William i Kate poznają malca, bowiem wszystko wskazywało na to, że nikomu się z tym nie spieszy. Czyżby miał być to kolejny dowód na konflikt pomiędzy księżnymi?

Spotkanie Meghan i Kate
Instagram

Spotkanie Meghan i Kate w końcu się odbyło, a księżna w końcu mogła zobaczyć dziecko

W końcu doszło do długo wyczekiwanego spotkania pomiędzy księżnymi. Była to jednak wizyta prywatna, a co się z tym wiążę, dworski fotograf nie mógł uwiecznić na zdjęciach tej wyjątkowej chwili. Nie zmienia to jednak faktu, że światło dzienne ujrzały wstrząsające wręcz kulisy spotkania, które dla magazynu „In Touch” przedstawił jeden ze świadków. Takiego zachowania ze strony Meghan Markle chyba nikt się nie spodziewał – nawet jej mąż, który postanowił za nią przeprosić.

Meghan nie chciała dać Kate potrzymać na rękach Archiego, przez co księżna Cambridge się popłakała. William i jego żona wyszli po pięciu minutach. Harry musiał zadzwonić do Kate z przeprosinami – donosi informator gazety

Spotkanie Meghan i Kate
Instagram

Doniesienia te nie zostały jednak oficjalnie przez nikogo potwierdzone. Wierzycie, że spotkanie Meghan i Kate mogło wyglądać tak, a nie inaczej? Jakby nie patrzeć, już niejednokrotnie przekonaliśmy się, że w rodzinie królewskiej wszystko jest możliwe.

Może Cię zainteresować