×

Rodzina królewska opublikowała zdjęcie noworodka. Internauci byli pewni, że to dziecko Meghan

Wszyscy oczekują aż dziecko księcia Harrego i Meghan przyjdzie na świat. Niecierpliwość jest tym większa, że para zapowiedziała, że o narodzinach poinformuje dopiero po kilku dniach. Ostatnio w sieci zawrzało, ponieważ rodzina królewska opublikowała zdjęcie noworodka. Wszyscy byli przekonani, że Meghan Markle już urodziła.

Rodzina Królewska zaskoczyła wszystkich

Decyzja pary dotycząca zachowania narodzin dziecka w tajemnicy, wzbudziła ogromne emocje. Przy okazji sprawiła, że internauci jeszcze uważniej śledzą w social media każdy ruch rodziny królewskiej.

Nic więc dziwnego, że gdy na oficjalnym profilu Royal Family na Instagramie pojawiło się zdjęcie noworodka, internauci oszaleli. Byli święcie przekonani, że właśnie zobaczyli dziecko Meghan i Harry’ego.

Meghan Markle jeszcze nie urodziła

Okazało się, że fani rodziny królewskiej są w błędzie. Post umieszczony na profilu Royal Family był poświęcony badaniom nad zapobieganiem ślepoty u noworodków. W komentarzach pod znamiennym zdjęciem, fani nie kryli swojego rozczarowania:

Przestańcie tak się z nami drażnić!

Myślałem, że to zdjęcie dziecka Meghan i Harry’ego

Miałem zawał!

Jesteśmy pewni, że te komentarze oddają uczucia większości osób, które z niecierpliwością czekają na wieści o dzieccku Harry’ego i Meghan Markle.

Wy też czekacie na narodziny royal baby?

Może Cię zainteresować

zamknij