×

Chrzestnym dziecka Harry’ego i Meghan będzie „prawdziwy” ojciec księcia? Tak twierdzą niektórzy

Już niedługo Wielka Brytania przywita nowego członka rodziny królewskiej. Meghan i Harry zostaną rodzicami po raz pierwszy. Na chwilę obecna wiemy już, kto zostanie ojcem chrzestnym ich dziecka i dlaczego ta wiadomość wywołała burzę w mediach.

Królewska tradycja

Potomek książęcej pary może urodzić się lada chwila. Oczywiście zgodnie z tradycją, rodzice będą musieli obowiązkowo ochrzcić malucha. Inaczej niż w przypadku zwykłych chrztów, dzieci z rodziny królewskiej mają od 5 do 8 rodziców chrzestnych.

W tym przypadku Harry nie ma zbyt dużej swobody i będzie musiał wybrać osoby związane albo spokrewnione z dworem. Natomiast księżnej Meghan nie ograniczają szczególne konwenanse, więc może wybrać kogoś ze swoich przyjaciół.

Prawdziwy ojciec

Do tej pory Harry ogłosił jednego z chrzestnych. Zostanie nim Mark Dyer, czyli wieloletni przyjaciel rodziny królewskiej. Teoretycznie ten wybór wydaje się oczywisty, ale brytyjskie media oszalały. Wszystko dlatego, że Mark Dyer od lat jest uważany za prawdziwego ojca księcia Harrego.

Plotka o tym, że Karol nie jest prawdziwym ojcem Harrego, to jedna z bardziej popularnych i nieprawdopodobnych teorii brytyjskich brukowców. Wszystko przez to, że Dyer był bardzo blisko z księżną Dianą. Na plotki o romansie nie trzeba było długo czekać.

Podejrzane podobieństwo

Po narodzinach młodszego z książąt Dyer został współpracownikiem Księcia Karola. Natomiast Harremu towarzyszył we wszystkich ważnych momentach życia. Był przy nim w czasie pogrzebu Diany i często bronił, kiedy w prasie pojawiały się zdjęcia z jego wybryków.

Ukoronowaniem prasowych doniesień jest podobieństwo obu panów. I rzeczywiście, patrząc na zdjęcie można mieć pewne wątpliwości co do ojcostwa Karola.

Znani chrzestni

Mark Dyer jest na razie jedynym potwierdzonym chrzestnym. Poza nim, na rodziców chrzestnych najprawdopodobniej wybrani zostaną także Serena Williams, księżniczka Eugenia, Priyanka Chopra oraz Amal i George Clooney.

Dostrzegacie podobieństwo między Markiem i Harrym?

Może Cię zainteresować

zamknij